Всеросійська сільськогосподарська перепис відбудеться в 2016 році

Всеросійська сільськогосподарська перепис відбудеться в 2016 році

Цікаво, як раніше жили люди, які не знали про те, що відбувається на іншому краю землі. Жили своїм племенем, молилися своїм богам і не знали про те, що є інші народові, у яких свої звички, звичаї, боги і так далі.

Пройшли роки, точніше тисячоліття, і сьогодні світ інтернету високих технологій дозволяє нам отримувати повну інформацію з будь-якого куточка землі. І навіть більше, ми можемо проводити аналіз, робити певні висновки, і на підставі цих оцінок робити світ кращим. Наприклад, статистичні дані дозволяють оцінити загальну обстановку. Але як отримати ці дані? Наприклад, і це найпоширеніший прийом, це перепис.

До речі, в 2016 році заплановано провести всеросійську сільськогосподарську перепис по території все Росії. Відбудеться вона в період з 1 липня по 15 серпня. Ну а в тих місцевостях, де провести цю перепис складно, вона відбудеться з 15 вересня по 15 листопада, на кілька тижнів довше. Що ця перепис повинна нам дати? Перепис дозволить оцінити обстановку в сільському господарстві країни. Ця необхідна міра розкриє реалії нашого сільського господарства.

Передбачається, що влада зможе надати реальну допомогу, щоб сільське господарство розвивалося в країні, і приносила реальну допомогу. Навіть простій людині видно, що ті комбайни, які збирають пшеницю в Московській області сильно відрізняються від тих, що їздять по полях Кубані або Краснодара, або Красноярського краю.

Це зрозуміло, але, якщо перепис пройде на гідному рівні, влади зможуть визначити, куди яку техніку відправити, де потрібно вкласти деякі кошти, щоб збільшити продуктивність полів і колгоспів. Ця міра просто необхідна. На що буде виділено основний упор перепису?

Матеріальна частина, фінансування, робочий склад, керівники. Планується, що максимально повно буде зібрана інформація, завдяки якій у найближчі роки, поступово все буде вирішено. Природно, не вирішиться все відразу, але багато чого можна зробити вже зараз. І дуже сподіваємося, що ця перепис принесе реальну користь, а не буде черговою галочкою держави перед людьми.

Якщо все так і буде, то наші поля не будуть пустувати, а будуть приносити користь, як цілій державі, так і кожному її громадянину. Так, що добре, що ми живемо під час таких сучасних технологій, що роблять наше життя кращим.