Ворожіння на старий новий рік 2016

Ворожіння на старий новий рік 2016

Багато дівчат з нетерпінням чекають настання Нового Року не тільки тому, що це всіма улюблене свято, але також тому, що це чарівна пора, коли дівчата ще з давніх часів бралися за ворожіння на свою долю. Ці дні володіють особливою чарівністю і магією. Існує повір’я, що саме в цей період грань між нашим світом і світом духів особливо тонка, чому ворожіння правдиві.

Вони дівчата вірять в те, що бажання, загадані в період святочних ворожінь, збуваються, а інші просто вважають це розвагою. Тим не менш, навіть не дивлячись на весь скептицизм і досягнення науки, більшість гадающих вірять в це.

Як правило, всі ворожіння на Старий Новий Рік проводяться після заходу сонця 13 січня. З кімнати необхідно виводити всіх тварин. Способів ворожіння на Старий Новий Рік 2016 є безліч. Деякі з них прийшли до нас з минулих століть, деякі не настільки давні, але не менш цікаві.

  • Одним з найбільш простих ворожінь є ворожіння на те, яким буде чоловік чи доля дитини. Для цього гадання необхідно буде підготувати кілька різних предметів – чарку або стакан, шматок хліба, банкноту, дзеркало, вугілля і рушник. Всі предмети викладаються на піднос і накриваються рушником. Гадати веселіше в компанії, тому зберіть групу дівчат і приступайте: кожна чергу простягає руку під рушник і дістає звідти предмет. Хліб позначає працьовитість судженого, дзеркало – красиву зовнішність, банкнота – багатство, чарка або стакан – схильність до алкоголізму, вугілля – бідність. В даний гадання можна додати сучасних ноток і придумати інші предмети з позначеннями для них, наприклад, флешка – програміст, щоденник – бізнесмен тощо.
  • Також улюблене ворожіння багатьох дівчат – по книзі. Візьміть будь-яку книгу відповідного змісту, задавайте собі питання і загадуйте сторінку, і номер рядка зверху або знизу. Далі відкрийте книгу на потрібній сторінці і прочитайте рядок, яка і стане відповіддю на ваше запитання.
  • Ворожіння на воску. Візьміть воскову свічку (врахуйте, вона не повинна бути парафінової) і дві чаші: одна з холодною водою, одна порожня. У порожній чаші розтопіть свічку, вилийте віск по центру чаші з водою. Дочекайтеся, поки віск у воді застигне і тоді по фігурках можна визначати майбутнє.
  • Також цікаве сучасне ворожіння на варениках з сюрпризами. Зберіться з подружками ліпити вареники. Придумайте кожної начинці особливе значення. Це може бути зелень, овочі, спеції, злаки, ягоди і багато іншого, що буде символізувати те або інша подія. Намагайтеся ліпити вареники так, щоб не можна було зовні визначити, де з чим.