Водолій. Гороскоп на січень 2016.

2015 рік був для Водолія не самим простим, і тільки ближче до кінця року представникам цього знаку гороскопу вдалося встановити хитке душевну рівновагу, витративши на це чимало сил і коштів. Новорічні свята пройдуть відносно благополучно, подарувавши чимало приємних зустрічей, бесід і сюрпризів. Проте вже з середини місяця на Водоліїв нової лавиною обрушаться клопоти, клопоти і неприємності. Це буде стосуватися всіх сфер життя.

Розпочатий ремонт не вкладеться в запланований кошторис, і, почавши займатися, ви будете виявляти все нові дефекти і недоліки, ремонт яких ви здійснювати не планували. За підсумком, ремонт вашого житла обійдеться набагато більш велику суму, на яку ви зовсім не розраховували і радість від чистоти і краси вашого будинку буде затьмарена цим фактом.

Гороскоп на січень 2016 року. Водолій.

Відрядження і ділові поїздки цього періоду в кращому випадку не принесуть успіху, в гіршому обернуться наступними великими неприємностями. У поїздці велика ймовірність зустрічі з людиною, що може неабияк зіпсувати вам життя надалі. Вплив Меркурія в цьому періоді підвищує шанси Водоліями бути обдуреними діловими партнерами чи колегами по роботі. Причому обман може виходити від людини, якій ви довіряєте на 100%. Постарайтеся прислухатися до голосу інтуїції, це знизить ризик бути обдуреним.

Водолій. Гороскоп на січень 2016.

Вплив того ж Меркурія обумовлює і формування навколо Водоліїв несприятливої обстановки у відношенні спілкування з оточуючими. Швидше за все, заздрісники і пліткарі активізуються. Водоліям просто необхідно в цей період часу скоротити спілкування з малознайомими і не дуже симпатичними людьми, хоча і це не стане абсолютним захистом від підступів недоброзичливців і пліткарів.

На жінок-Водоліїв у другій половині січня великий вплив Венери, що може спричинити за собою нерозмірні витрати бюджету на гардероб або предмети інтер’єру. Під впливом моменту дуже представниці прекрасної половини людства можуть прийняти спонтанне рішення про оформлення кредиту, про що згодом не один раз доведеться шкодувати, тому що погашати кредит буде дуже складно і важко.

Водолій. Гороскоп на січень 2016.

Ще одна небезпека, яка може підстерігати жінок цього знака не без допомоги впливу Венери — знайомство і виникнення любовного зв’язку з невільним чоловіком або чоловіком, який буде мати до жінки-Водолія виключно меркантильні інтереси. Добре придивіться до нового знайомого перед тим, як зануритися із головою у вир романтичних відносин. Постарайтеся гарненько дізнатися потенційного супутника перед тим, як пустити його в своє серце.

Вплив Венери не обійде стороною і представників Водолія-чоловіків. На початку року чоловіки почнуть мучитися нападами ревнощів, причому для цього їм зовсім не потрібні об’єктивні причини та приводи. Досить довгого погляду або звичайного рукостискання вашої половинки з іншим чоловіком. Знайдіть в собі сили стримувати емоції, інакше ваша ревність може зіпсувати життя не тільки вам, але і вашій супутниці і покладе початок довгого періоду охолодження один до одного.

Водолій. Гороскоп на січень 2016.

Ближче до кінця січня у Водоліїв можуть спостерігатися грандіозні зміни у фінансовій сфері. В цей час, ймовірно, не тільки поповнення в оплаті праці, але і високий шанс виграшу в лотерею або несподівано отримати спадщину. І це буде до речі, тому, що вже до середини року Водоліям доведеться робити великі витрати, зміцнюючи побутову сторону свого добробуту.

Любовні стосунки Водолія у січні 2016 року.

У січні Водоліям зірки не радять вступати в шлюб, а також починати нові стосунки. Дуже висока ймовірність настання розчарування у відносинах. Притому, що Водоліям дуже важко зважитися на відверту розмову, яка буде неприємним для партнера, ці відносини ризикують затягнутися на тривалий термін, і ще дуже тривалий час не будуть приносити нічого, крім досади і внутрішнього дискомфорту.

Водолій. Гороскоп на січень 2016.

Водолій. Відносини з дітьми.

Що буде дуже радувати Водоліїв у січні і давати їм точку опори в житті, так це ставлення з дітьми. Проводьте з ними більше часу, вникайте в їх проблеми і будьте зі своїми дітьми справжніми друзями. Таке положення речей буде сторицею окупиться у міру їх дорослішання.

Водолій. Гороскоп на січень 2016.

Самотні Водолії так само відчують нагальну потребу в турботі про когось, що може підштовхнути їх до обзаведению домашнім вихованцем. Спілкування з твариною піде тільки на користь, допоможе скрасити самотність, відчути себе потрібним і доставить масу задоволення. Вибираючи тварина, приймайте до уваги час, який ви зможете викроїти в своєму графіку для догляду за живою істотою. Реально оцінюйте свій темп життя, щоб потім не мучитися муками совісті.

Водолій. Здоров’я у січні 2016 року.

Водолій. Гороскоп на січень 2016.Гороскоп на початок року обіцяє Водоліям гарний стан здоров’я, перейдуть у стадію ремісії багато хронічні захворювання. Однак ослаблення імунної системи внаслідок невеликих, але частих стресів і переживань, може послужити причиною невеликих застуд і нездужань.

Це дуже сприятливо для проведення відновлювальних курсів для всього організму в цілому. Оздоровчий масаж, сеанс інгаляцій або лікувальної фізкультури допоможе не тільки підтримати здоров’я, але і подарує величезний заряд позитивної енергії.

Незважаючи на гарне самопочуття, не варто нехтувати рекомендаціями про здоровий спосіб життя. Адже здоров’я – це дарунок природи, який потребує нашої турботи.

На початку року настає сприятливий період для початку боротьби з різного роду залежностями. В цей час Водоліям набагато простіше буде розпрощатися з ігроманією або курінням. Не нехтуйте допомогою фахівців, якщо відчуваєте, що не впораєтеся без сторонньої допомоги. Набагато ефективніше в січні буде перебування на дієті. Варто звернути увагу на дієти, які припускають часті прийоми їжі в малих кількостях.

Підтримайте свою, яка розхиталася нервову систему за допомогою седативних препаратів, виготовлених на основі рослинної сировини. Вони ж допоможуть впоратися з безсонням. Перед сном не забувайте провітрювати кімнату. Піші прогулянки по зимовому вечірньому місту теж допоможуть швидкому засипанню і поліпшення якості сну.


Резюме:
У січні Водоліям краще утриматися від відряджень.
В кінці січня можливе поліпшення фінансового стану.
Водолій. Гороскоп на лютий 2016.

  • Водолій. Гороскоп на січень 2016.Піст перед великоднем 2016
  • Водолій. Гороскоп на січень 2016.Хрещення господнє 2016
  • Водолій. Гороскоп на січень 2016.Рік мавпи 2016 як зустрічати
  • Розкажіть про нас друзям: