Високосний 2016 рік

Високосний 2016 рік

Засновником поняття високосного року по праву є Юлій Цезар. Для того щоб можна було вирівняти 6 годинне зміщення року прийнято було раз на чотири роки додавати ще одну добу. Так був заснований високосний рік. Навколо високосного року завжди водилось багато забобонів і прикмет.

Невеликі прикмети високосного року:

1. Не можна міняти квартиру і роботу;
2. Не можна запрошувати гостей на перший зубик у дитини – будуть погані зубки
3 .Не можна розповідати про свої плани – не буде удачі
4. Хто народився 29 лютого, буде володіти даром передбачення і мн. ін.

Незважаючи на всі забобони високосного року, ваша удача залежить тільки від того , як ви в неї будете вірити.

2016 рік – це рік мавпи. Для людей, народжених у рік мавпи, цей рік несе зміни в кращу сторону. Вони можуть стати відомими і знаменитими. Багато знайдуть роботу, про яку давно мріяли. Люди цього знака схильні до різного роду пригод, навіть любовним. У цьому році на цьому терені буде загострення пристрастей, багато зустрінуть свою другу половинку. Весь рік буде насичений гумором, радістю та оптимізмом.

Для тих хто вірить у прикмети, наближення високосного року обіцяє апокаліпсис. Здавна збираючи легенди про погане, люди їх скапливали і приписували високосному році. Цей рік вважається роком краху і руйнувань. Так припускають астрологи, що всім він обіцяє поганими емоціями. Ще одна яскрава прикмета, що у високосний рік не можна одружуватися. Незважаючи на це , напевно, буде зареєстровано велику кількість подружніх пар. Адже на рівні з поганим, нам завжди хочеться вірити в хороше. Наприклад, церква дозволять вінчання у високосному році. Хоча прикмета каже нам про те, що ці шлюби не будуть міцними і молодята довго не проживуть.

Насправді ж статистика не підтверджує цей факт. У високосний рік шлюбів укладається на багато менше, а ось кількість розлучень зовсім не збільшується. І 2016 рік буде цікавим на події, що приносить людям щастя і терпіння. Чекати залишилося не довго. Тому потрібно налаштуватися на позитив і здійснення бажань