Вікінг — фільм 2016 року

Епічний історико-пригодницький фільм «Вікінг» 2016 року режисера Андрія Кравчука, знайомого кінолюбителям країни по картині «Адмірал», стане яскравою подією у світі російського кінематографа!

І це не дивно. Адже майбутня екранізована сага стане за стилем, згідно із задумом режисера і сценаристів, схоже мега популярним фентезійного серіалу «Гра престолів» і «Володар кілець»! А вражаючий бюджет кінострічки, становить 1 250 000 000 рублів, талановита знімальна група на чолі з відомим режисером і блискучий акторський склад фільму «Вікінг» зайвий раз підтверджують, що картина стане подією року!

Про що розповість фільм «Вікінг»?

Зі слів продюсера проекту Анатолія Максимова, ідея зняти подібну кінокартину виникла давно, а мотивом послужили мізерні знання співвітчизників щодо власної історії – того періоду, коли відбувався процес становлення Русі як держави. В основу сценарію лягла «Повість временних літ» з моменту втечі князя Володимира в Новгород і аж до Хрещення Русі.

Отже, фільм «Вікінг» 2016 року перенесе кіноглядача на десять століть тому – час раннього Середньовіччя, коли дикість і лють, породжені постійним страхом втратити матеріальні блага і життя, правлять світом. Період, де люди безпорадні перед загрозами і нескінченно залежні. Але, разом з тим, це той час, коли з’являлися на Русі герої, безстрашно кидаючи виклик оточуючих обставин і в корені міняють ланцюжок подій!

Вікінг — фільм 2016 року

Майбутній хреститель Русі – князь Володимир змушений тікати з Києва і ховатися на берегах далекого Крижаного моря, щоб виключити зустріч зі старшим братом Ярополком, якого він зобов’язаний убити… Під час полювання середній брат Ярополка і Володимира – князь Олег вбиває сина воєводи Свенельда. Нещасний випадок, проте впливовий вельможа, спалюваний жагою помсти, шляхом підступних інтриг примушує Ярополка йти війною на свого брата. В результаті кровопролитного бою Олег гине…

Закон, яким би він диким не виглядав, невблаганний – Володимиру випала доля помститися за брата. Відхиливши братовбивство, князь заплатить золотом, ховаючись в далеких і дрімучих землях – адже для утримання нехай і тендітного, але світу потрібні сотні, тисячі мечів! Незабаром до нього приїжджає старший дружинник умерщвленного Олега і схиляє Володимира до помсти. Бастард – синові Великого Князя Святослава Ігоревича, якого народила рабиня, ніщо не залишається, як повернутися в отчий дім…

Акторський склад фільму «Вікінг»

Як згадувалося вище, склад акторів фільму «Вікінг» – блискуча команда талановитих, високопрофесійних однодумців. Адже проект знімається вже 6 років! Неймовірна самовіддача – ще одна характеристика артистів! Приклад тому один епізод на дві хвилини, коли Данилу Козловському, виконавцю ролі Володимира потрібно було зіграти переживання героя після вбивства їм кількох ворогів в бою.

Вікінг — фільм 2016 року

У легкому вбранні, босоніж він, згорнувшись калачиком, лежав біля вогнища, а квадрокоптер запам’ятовував з висоти це дійство. Епізод знімався на початку березня – валив сніг, а земля залишалась ще промерзлій! Треба було відзняти 6 дублів, після чого актора розтирали горілкою! Крім цього талановитого артиста у проекті задіяні:

  • Максим Суханов, який зіграв інтригана і спраглого помсти батька Свенельда;
  • Ігор Петренко в ролі Варяжко;
  • роль полоцького князя Рогволода виконав Андрій Смоляков;
  • середнього брата Олега – древлянського князя виконав Кирило Плетньов;
  • Володимир Епіфанцев в ролі Федора.

Та інші не менш талановиті актори. В головних жіночих ролях зайняті Світлана Ходченкова в ролі Ірини та Олександра Бортич, яка зіграла дружину Володимира – княгиню полоцьку.

Дата виходу фільму

Прем’єра цього багатообіцяючого проекту призначено на 22 грудня 2016 року, а щоб відчути міць і переконливість кінокартини подивіться трейлер фільму «Вікінг». Навіть після декількох хвилин перегляду залишається міцне бажання обов’язково побачити історико-пригодницький кінопроект – спочатку і до кінця!

Офіційний трейлер фільму:

Читайте також про схожі фільми, які вийдуть в цьому році:

  • Фільм Коловрат 2016 року
  • Фільм Захисники 2016 року
  • Фільм Варкрафт 2016 року