Відпочинок з дітьми восени 2016

Відпочинок з дітьми восени 2016

Золота пора – осінь. Її яскраві фарби радують око. Ця пора року найбільш лояльна, коли літня спека вже відступила, а осіння мряка ще не прийшла. Чорноморське узбережжя у вересні-жовтні називається «оксамитовий сезон» і ця назва дана неспроста.

Сонячні промені вже не такі пекучі, повітря приємний і насичений іонами йоду, а морська вода має саму оптимальну температуру. Корисним у цей період для оздоровлення дітей буде відвідати морські курорти Чорного і Каспійського моря. Природно, такий осінній відпочинок буде коштувати чималих грошей, але, як мовиться, для дітей нічого не шкода.

Насичений фітонцидами морське повітря сприятливо позначається на імунітеті, як дітей, так і дорослих, значно збільшуючи опір організму хвороботворним мікробам. Таласотерапія, доречну в осінній період, має найвищий ефект.

Крім вітчизняних курортом, якщо дозволяють кошти, можна відправитися в сімейна подорож закордон у пошуках літніх спекотних днів. Туреччина, Єгипет, ОАЕ, Туніс, Таїланд і багато інші країни ради прийняти всіх гостей, особливо з дітьми.

Якщо немає можливості відвідати узбережжі моря восени – не біда. Є безліч способів, як провести відпочинок з дітьми восени 2016 року. Сюди можна віднести прогулянки в парках і лісових зонах, особливо це заняття доведеться по душі, коли яскраво-жовті листя вже встигли створити осінні замети. Шурхіт листя сприятливо впливає на психіку людини. Це науково доведений факт дозволяє людському мозку відпочивати від проблем, думати про прекрасне і вічне, а також згадати дитинство, коли улюбленим заняттям цієї пори було шурхіт листям і організація дощу з опалого листя. Яскравий колір листя також допомагає розслабити психіку і зняти нервову напругу.

Крім прогулянок, можна спорядити невеликий похід з участю дітей. Взяти все необхідне спорядження для походу, вибратися подалі від будинку, розвести багаття, посмажити сосисок і запекти картоплі. Активні ігри з м’ячем на свіжому повітрі значно зміцнять здоров’я дитини, готуючи його до майбутніх холодів. Від такого походу будуть у захваті не тільки дорослі, але і діти, особливо якщо організувати його колективно.

Головним плюсом таких прогулянок і турпоходів, окрім оздоровлення, є низька вартість. Не потрібно витрачати величезної кількості грошей, щоб зарядитися позитивними емоціями, усамітнюючись з природою.