Відпочинок в Юрмалі 2016 ціни, відгуки

Відпочинок в Юрмалі 2016 ціни, відгуки

Юрмалу можна назвати містом парком, який забудований двоповерховими будинками оригінальної архітектури, а також є будиночок в сучасному стилі. У літній сезон головна пішохідна вулиця Йомас завжди переповнена туристами, продавцями цукрової пудри, лотками з різною продукцією і так далі. Вулиця виводить на самому жвавому ділянці пляжу від Булдурі до Майора. Тут туристи зможуть посидіти в літніх кафе і поспостерігати за різноманітними розвагами.

Пік сезону в Юрмалі вважається липня і до кінця серпня. Ціни можуть абсолютно різними. Наприклад, якщо взяти один з готелів, який розташований прямо в центрі міста біля пляжу, то номер може коштувати від тисячі євро за ніч і вище, дивлячись який виберіть номер – люкс та економ. А от у деяких готелях ціна може починатися від 17 євро за ніч. Це не так вже й багато. Оскільки літній сезон вважається самим затребуваним, то і ціни починають рости. А ось якщо приїхати взимку, то можна зняти затишний номер в готелі і не переплачувати.

Що стосується їжі, то в Юрмалі можна знайти багато різноманітних ресторанів, де готують смачну традиційну їжу. Тут же є і інші кухні: кавказька, азіатська, європейська, італійська, латиська і так далі. Середня ціна за гаряче блюдо буде дорівнює від 5 до 10 євро. Кондитерські кафе користуються в місті особливою популярністю. Тістечка або тортики можуть коштувати приблизно 1.5-2 євро. За низькими цінами можна знайти їжу в суші-барах або столових з закусочними.

В Юрмалі є широкий вибір екскурсійних турів. Звичайно ж, найдешевшим варіантом буде походити самому подивитися, але якщо вас цікавить історія, то тоді до вашої уваги безліч екскурсій. Обов’язково варто відвідати Ригу чи Латвію. Є фірми з прокату машин, які в добу стоять 15-20 євро. До риги можна доїхати за 2 євро.

Якщо користуватися послугами гіда, то ви заплатите від 15 євро і вище за двогодинну екскурсію. Є варіант самому мережу на автобус чи електричку, і доїхати до потрібного міста. Оскільки країна маленька, то часу у вас це багато не займе. Також ходить пором кожен день від Риги до Стокгольму. Розваг в Юрмалі не так вже й багато. Ціна за квиток в аквапарк буде дорівнює 20 євро з людини, на культурний захід або в музей від 5 до 30 євро. Також можна відвідати парк атракціонів, тоді ваші діти будуть без розуму від відпочинку, та й вам буде що згадати.