Відпочинок в Європі восени 2016

Відпочинок в Європі восени 2016

Італія

Одне з найбільш провідних місць цілий рік для відпочинку в Європі. Вона дуже гарна восени завдяки своїй теплій температурі на півдні, так само тут проводять багато популярних свят. Наприклад, регата Венеції. Уздовж великого каналу пливуть маси прикрашених яхт. А середньовічні турніри можна побачити в Таскане в першу неділю вересня.

Франція

Її можна назвати однією з найбільш відвідуваних країн світу. Туристи завжди приїжджають сюди восени. На узбережжі французької Рив’єри триває тепла пляжна погода, і допізна працюють музеї. Осінь можна вільно вирушити на класичні осінні канікули і при цьому непогано заощадити. Можна відвідати виноградники центральної Франції в долині Лаури і Бургундії. Також варто зупинитися і прийняти участь у винних дегустаціях і турах.

Туреччина

Ця країна дуже зручна для відвідування восени завдяки своїй високій температурі. Однак восени тут можна бать холодне повітря, особливо на півночі. Так що можна насолодитися свіжим повітрям у Стамбулі. Все ще досить теплі узбережжя і пляжі Середземного і Егейського морів. І оскільки перший сезон закінчився, то ціни значно знижені.

Іспанія

У списку кращих пляжних європейських канікул перебуває Іспанія. Південний і теплий клімат і середземноморські пляжі країни тільки стартує відкриття своїх принад осені. А ще можна побачити такі свята як фестиваль Діви Милосердя, в якому є більш ніж 600 заходів. Можна побачити змагання з плавання та безкоштовні концерти.

Чеська республіка

У Чеській республіці осінь разом з весною є одним з найжвавіших часів року. І це все тому, що восени температура набагато приємніше для піших прогулянок по місту, ніж взимку або влітку. Ви можете подивитися історичні замки і зібрати воєдино всю історія Центральної Європи. Восени в Празі проходить музичний фестиваль місцевого композитора Антоніна Дворжака, який дає серію концертів. Далі за цим фестивалем слід фестиваль Празька осінь.

Британські острови

Саме осінні місяці починають охолоджувати Британські острови, і температура стає приємною. Тут теж є концерти. Наприклад, фестиваль Голуей присвячений поїдання смачних морепродуктів. А якщо відправиться в Шотландію, то там ви побачите гри Бреймер, на яких демонструється майстерність і сила сіверян.