Відпочинок в Ялті 2016: приватний сектор, ціни у самого моря

Відпочинок в Ялті 2016: приватний сектор, ціни у самого моря

Популярна на всю Європу Ялта, є прекрасним курортом, по красі своїй цілком здатна конкурувати з Блакитним берегом Франції. Але на відміну від закордонних фешенебельних курортів, Ялта знаходиться в такому місці, куди дістатися не складе праці і зайвих грошових витрат.

Відпочивати з комфортом бажає кожна людина, але матеріальні засоби іноді не дозволяють цього зробити, і тоді єдиним варіантом відвідування морського узбережжя стає економія. Оптимальним варіантом економічного житла є оренда кімнат у приватному секторі. Не потрібно думати, що приватний сектор – це намет під відкритим небом. Зовсім ні. Сьогодні в приватному секторі здають пристойне житло, де кондиціонер та інтернет є такими ж буденними речами, як ліжко. Однак вартість таких кімнат буде дещо різнитися. Це залежить від деяких показників:

  • віддаленість від моря – чим ближче житло розташовується до морського узбережжя, тим дорожче його оренда;
  • комфортабельність кімнати – чим більше оснащена кімната, тим дорожче її вартість;
  • сезонність – в самий пік сезону (липень-вересень) ціни будуть набагато вище, ніж в травні і червні.

Таким чином, отримати найдешевше житло, зберігши при цьому комфорт можливо. Для цього потрібно шукати кімнати, розташовані подалі від моря, а також без всяких заморочок, типу інтернет і телевізор (відпочиньте від цих благах цивілізації хоча б у відпустці).

Ціни на відпочинок в Ялті в 2016 році в приватному секторі, розташованому біля самого моря будуть самими різними, починаючи від 1800 рублів і закінчуючи 8000 рублів. Найдорожчі номери в гостьових будинках, де зазвичай гостям пропонується замовити повний комплект послуг, включаючи не тільки комфортабельне розміщення з усіма зручностями, але і повноцінне харчування. В такому випадку можна по-справжньому розслабитися і відпочити від повсякденних процедур.

Крім величезного вибору засобів розміщення, у місті функціонують різні розважальні центри, бари, кафе, ресторани. Крім цього, урізноманітнити пляжний відпочинок допоможуть екскурсії по місту, сходження на найвищу точку Кримських гір, р. Ай-Петрі, а також незабутні відчуття від катання на фунікулері. Прогулянки на конях через ароматні лісові масиви, а також єднання з природою, дозволяє отримувати повноцінний відпочинок від міської суєти.

Ялта настільки різноманітна, що здатна поєднувати в собі як активний відпочинок, так і пасивний, даючи вибір будь-якому туристу.