Відпочинок в Вітязево 2016 ціни у самого моря приватний сектор

Відпочинок в Вітязево 2016 ціни у самого моря приватний сектор

Витязево є відмінним курортом Анапи, де можна відпочити не тільки тілом, але і душею. Прихований від зайвих очей, курорт дарує справжню душевну гармонію, позбавляючи від такого докучливого міського шуму. Тільки звуки природи, шум морської хвилі і крики чайок, в поєднанні і ласкавим сонечком, допоможуть розслабитися і по-справжньому відпочити від усіх буденних проблем і турбот.

Варто відзначити, що приватний сектор можна розглядати як економ варіант для відпочинку, де за помірну плату можна чудово відпочити. Але не потрібно забувати, що вартість проживання буде залежати від сезону, а також від рівня комфорту засобів розміщення.

У 2016 році ціни на відпочинок в Вітязево біля самого моря у приватному секторі будуть коливатися в діапазоні від 1200 до 8000 рублів за добу з людини. Не завжди приватний сектор – це кімнатка у бабусі, де комплекс послуг обмежується проживанням та душем з туалетом. Вже не новина – приватні міні-пансіонати і будинки відпочинку, куди можна заселитися і ні про що не переживати. Зазвичай в таких будинках відпочинку є кухня, де можна самостійно готувати їжу, або купувати її за додаткову плату у господарів, які радо приготують практично будь-яку страву з замовлення гостя.

Для родини, особливо, де є діти, варто вибирати такі приватні будинки відпочинку, де господарі будуть не проти галасливих дитячих ігор (гостьові будинки «Валентина», «Аліса», «Аквамарин», «У Оксани». Зазвичай в таких місцях, як правило, дитячий сміх не замовкає, особливо, коли діти починають знайомитися і грати разом. У деяких будинках приватного сектора відпочивають немолоді люди, що цінують тишу і спокій.

Тому перед поїздкою, обов’язково варто подбати про те, щоб всім членам сім’ї або колективу було приємно відпочивати у тому чи іншому місці приватного сектора. У середньому тижневу відпустку в Вітязево обійдеться для сім’ї з трьох осіб від 15000 рублів і вище.

Приватний сектор дозволяє непогано відпочити, при цьому суттєво заощаджувати сімейний бюджет. Особливо це вигідно у випадку, коли сім’я велика, і хочеться щоб кожен її член насолодився морським курортом. Але не треба очікувати від приватного сектора шикарних вілл з видом на море, а також басейнів, саун, і харчування за типом «все включено».

Відпочити по скромному все ж краще, ніж не відпочивати і зовсім, тому приватний сектор в Вітязево, який розташований уздовж узбережжя, подарує унікальну можливість доторкнутися до природи, усамітнитися з морськими просторами і спостерігати прекрасні заходи сонця.