Відпочинок в Туреччині осінь 2016

Відпочинок в Туреччині осінь 2016

Є кілька причин, по яких треба в Туреччину їхати саме восени. По-перше, ціни тут знижуються. І якщо влітку за одну суму ви можете дозволити собі тільки 3-х зірковий готель, восени, за ці ж гроші ви можете жити в шикарному п’ятизірковому готелі, і можна навіть вибрати готель, де все включено. Тим більше що тури восени постійно горять. Літні курорти вічно перенаселені з-за великого потоку туристів. Так що це ще одна причина, по якій треба їхати в Туреччину восени.

Тоді ви зможете насолодитися незабутнім відпочинком і спокійно відпочити на пляжі. Восени в Туреччині можна також купити модні речі з великими знижками. Це все відбувається тому, що до кінця підходить рік і продавцям просто необхідно позбутися цього товару. Так що це просто відмінний момент для того, щоб поповнити свій гардероб на кілька модних речей.

У Туреччині є безліч готелів. Ви зможете зупинитися в будь-якому з них. Кожен номер оснащений кондиціонером, Інтернетом і побутовими приладами. Ціни починаються від 11 тисяч рублів. В деяких готелях може бути сніданок включений у вартість або навіть вечерю. На територіях є басейни, дитячі програми і майданчики. Також можна скористатися сейфом, послугами екскурсовода і спа процедурами.

Серед усіх пам’яток треба обов’язково відвідати акваріум Анталії. Він знаходиться в районі Коньяалти. Відвідувачі завжди зможуть помилуватися на різноманітних морських мешканців, прослухати програму і навіть безкоштовно сфотографуватися біля морських істот. Ще одна головна визначна пам’ятка це Галатская вежа. Вона вважається одним з найстаріших пам’яток Стамбула. Поруч знаходиться піднесений однойменний пагорб, який додає серйозності. Галату можна побачити майже з будь-якого району турецької столиці.

Блакитна мечеть. Унікальна будівля, яка має величезну архітектурну цінність. Таку мечеть будували за наказом турецького султана Ахмеда I. І йому довгий час не вдавалося виграти жодної війни. Тоді країна почала здавати свої позиції. Саме тому султан почав будувати мечеть, щоб здобути божу милість. До чудовим будівлям можна віднести палац Топкапи.

Його побудували в 1479 році за наказом султана Мехмеда. Він був головною резиденцією турецьких падишахів до 19 століття. Сьогодні з нього зробили музей, який відвідує тисяча людей з усього світу кожен день. І це не дивно, адже палац дійсно виглядає велично і загадково.