Відпочинок в Туапсе 2016

Відпочинок в Туапсе 2016

Туапсе розташувався на сході чорноморського узбережжя Краснодарського краю. Це місто має дуже цікаву історію. Колись давно, приблизно 3 тисячі років до нашої ери тут жили племена, які після себе змогли залишити загадкові дольмени. Назва міста перекладається як – дворіччі. А за допомогою злиття двох гірських річок була утворена річка з однойменною назвою. Відпочити тут можна в готелях, приватних секторах або просто зняти квартиру.

Готельний комплекс «Одіссея»

У п’яти хвилинах ходьби від комплексу розташувався гальковий пляж. Харчуватися можна в ресторанах і барах. Також можна замовити їжу в номер. В 10 хвилинах їзди знаходиться аквапарк, цирк і зоопарк. Також можна прогулятися по центру міста і купити кілька дивовижних сувенірів. У кожному номері готелю є безкоштовний інтернет, телевізор, СВЧ, і фени. Безкоштовно можна скористатися лазнею, сауною, поплавати в басейні або замовити послуги пральні. Також у адміністратора є сейф для ваших цінних речей. Зміна білизни відбувається кожні три дні. Вартість за один номер з людини починається від 1500 рублів.

Готель «Монголія»

Дана готель розташувався на вулиці Прирічній. Тут є безкоштовна парковка для машин і своєї кафе зі смачною їжею і напоями. Діти зможуть проводити час на дитячому майданчику, поки дорослі сидять в альтанках в дворику і смажать шашлик. Також безкоштовно надається трансфер з аеропорту або вокзалу. Поруч з будинком знаходиться зупинка автобусів, центр міста і центр розваг. Можна прогулятися на ринок і купити собі їжі. Зміна рушників і білизни відбувається кожні три дні. У номерах не можна палити або вселятися з тваринами. Вартість за номер варіюється від 1200 рублів до 2000 рублів з людини. Найвища ціна в літній сезон.

Приватний сектор

Цей сектор розташований на вулиці Леніна. Звідси до моря можна дійти за 15 хвилин, є загальна кухня та автостоянка. Тут не приймають з тваринами, не дозволяють курити в номерах. Є безкоштовний інтернет, телевізор, кухонні прилади. Поруч знаходиться центр, набережна, розваги для дітей і дорослих. Кожна кімната оснащена великими ліжками та необхідними меблями. Можна за бажанням поставити додаткове ліжко за 300 рублів. Найпростіший номер навесні коштує 700 рублів на добу, в високий сезон ціна за номер буде дорівнює від 1000 рублів з людини.