Відпочинок в Сочі 2016 ціни у самого моря приватний сектор

Відпочинок в Сочі 2016 ціни у самого моря приватний сектор

Наближається літо, а це значить, що пора відпусток не за горами. Добре б продумати і розпланувати це час заздалегідь, зберігши кожну дорогоцінну хвилинку заслуженого відпочинку. Любителям вітчизняних курортів Сочі пропонує відновити життєві сили на чистих берегах Чорноморського узбережжя.

Легендарний місто Сочі, нещодавно приймає на своїх теренах Олімпійські ігри, радий кожному відпочиваючому. Тут можна знайти не тільки райські куточки, де немає «зайвих очей», усамітнитися на безлюдних пляжах і насолодитися романтичними заходами в романтичній атмосфері.

Відпочити від міської суєти, яка за весь рік набридає, можна, заселившись в комфортабельні приватні будиночки біля самого берега моря. Шум хвиль, невимовної краси природа і тиша – ідеально створять атмосферу, що сприяє повноцінному відпочинку.

Варто також відзначити, що відпочинок в Сочі в 2016 році, ціни на який у самого моря у приватному секторі прийнятні, дозволяють відпочивати всією сім’єю, при цьому, не витрачаючи величезну кількість грошей. Бюджетний відпочинок зараз дуже до речі, особливо якщо враховувати той факт, що валютні коливання для закордонних країн унеможливлюють такий бажаний відпочинок на морі. Навіщо платити більше, якщо можна відпочивати в своїй країні, при цьому, де все знайоме, звичне і не менш комфортабельно.

Для сім’ї з трьох осіб, включаючи дитину, відпочинок в приватному секторі курорту біля моря обійдеться на тиждень від 35000 руб. до 60000 руб. в залежності від комфортабельності наданого житла. Також потрібно розуміти, що серпень є найбільш дорогим місяцем для відпочинку, ціни на який можуть бути значно завищені. Зате червень пропонує відмінний відпочинок за доступними цінами. В середньому на одну людину, яка бажає відпочити в Сочі, доведеться витратити не менше 18000 рублів в тиждень на проживання. Харчування зазвичай оплачується окремо.

Вересень, вважається по праву «оксамитовим сезоном», також буде економним варіантом, а також періодом, коли кількість відпочиваючих невелика, що дозволяє відпочивати в тиші і спокої.

Не секрет, що приватний сектор передбачає відпочинок економ класу, але при цьому кількість розважальних послуг в місті не поступається закордонним курортам. Обмеженість анімаційних послуг турецьких готелів часто призводить до нудьги, в Сочі нудьгувати не доводиться. Величезна кількість розважальних центрів, дискотек, барів на пляжі і пінних вечірок дозволять повноцінно відпочити як дорослим, так і дітям.