Відпочинок в Сіль Илецке 2016

Відпочинок в Сіль Илецке 2016

У Росії є одне чудове національне надбання, це місто Соль-Илецк. Кожен рік тут можна побачити безліч туристів, які хочуть поправити здоров’я цілющими водами. Якщо знімаєте житло, то краще доглянути будиночки біля озера. Тільки не прямо біля води, а в 20-30 хвилинах ходьби, так як біля озер є дуже багато комарів.

Відкриття сезону купань починається з 15 травня. Активність знижується після 1 вересня, з-за того, що починається шкільна пора. Але в цей час можна ще купатися. Перевага має берег на місцевому курорті. Хоч він не зручний для ходьби, але було вже надано, що через підошви ніг можна підключитися до будь-якої частини людського тіла. За допомогою масажу стопи можна вилікувати такі складні захворювання, як епілепсія або бронхіальна астма. Починати рекомендують з дрібної гальки і поступово переходити на велику.

У 10 хвилинах ходьби від озера здається будинок з усіма зручностями. Тут є гаряча вода, телевізор, кухня з усіма зручностями, місця для паркування, літня зона, мангальная майданчик і так далі. Вартість паркування дорівнює 100 рублів за машину. У добу кімната обійдеться від 300 до 750 рублів з людини.

Також біля озера стоять комфортні окремі номери в котеджах. Тут туристи зможуть відпочити в номері люкс або напівлюкс. До їх уваги надається шафа, кондиціонер, холодильник, телевізор, велике ліжко і так далі. У дворі є кухня, обладнана всім необхідним, також тут туристи знайде місця для відпочинку, мангал, альтанки і літній душ. Ціна за такі номери починаються від 500 рублів на добу.

Є приватна місцевий готель «Євразія». Тут кожен знайде для себе будь-яку категорію номери, яку тільки захоче. Є безкоштовний інтернет, душ, туалет, меблі, великі ліжка, кондиціонер і так далі. На території знаходиться дитячий майданчик, мангал, автопарковка, велика літня площадка і прохолодні напої з холодильника. Вся територія вимощена тротуарною плиткою. Вартість номерів від 600 рублів і до 1500 рублів на добу.

Загалом, тут можна знайти будь комфортне житло зі всім необхідним. Варто відзначити, що пляжі тут теж платні. Вхід в будній день коштує 50 рублів, а у вихідний – 100 рублів. Все це з-за того, що є великий наплив людей, тому адміністрація вирішила прийняти деякі заходи.