Відпочинок в Швейцарії взимку 2016

Відпочинок в Швейцарії взимку 2016

Швейцарія вже встигла обзавестися стереотипом про те, що там дуже круто кататися взимку на лижах. Але якщо почитати історію, то можна зрозуміти, що крім засніжених гір тут є ще дуже багато розваг. Приміром, найголовніше свято – Різдво. Так що в грудні і січні можна побачити красиві вулиці, які прикрашені різнокольоровими лампочками, вогниками та іншими іграшками. Січень в країні славитися часом для спортивних ігор. А до останнього місяця зими можна побачити різні масляні свята, які змішуються з фестивалями і веселими ярмарками.

До 29 січня у фонді «Бейлер» проходить виставка «Дали, Магрітт, Миро, Сюрреалізм в Парижі». Одночасно можна відвідати художні галереї, подивитися виставку «Міро, Моне, Матісс, Колекція сім’ї Нахмад». А ось в Цюріху з 1 по 4 грудня проходить фестиваль, присвячений віскі. Зазвичай кожен рік тут бере участь близько 25 постачальників, а фахівці з усього світу можуть провести семінари та дегустації. А ще є щорічний заплив Санта Клаусів, який проходить кожен рік 4 грудня на березі Цюріхського озера. Загалом у цій країні вміють веселитися і лижі – зовсім не головне.

Для відпочинку у Швейцарії є дуже багато різних готелів, наприклад, недалеко від центру Лозанный, там, де знаходиться мальовниче озеро Леман, є п’ятизіркові готель під назвою «Beau-Rivage Palace». Він сподобатися туристам в першу чергу своїми послугами спа салонах. Тут можна випробувати будь-цілюще вид масажу, відпочити, скуштувати смачну їжу і насолодитися тишею і спокоєм. У кожному номері є безкоштовний інтернет, чисті та великі ліжка, ванні кімнати та інше. Вартість за 5 ночей починається від 50 тисяч рублів і вище.

У Швейцарії також популярні піші походи. Адже тут дійсно хочеться тільки ходити і дивитися на дивовижну природу, яку так чудово змогли зберегти. Загалом, гори і ліси чекають на всіх гостей країни. А ось серед пам’яток хочеться відзначити такі палаци і старовинні замки як: піки Ейгера, Монха і Юнгфрау. Є навіть монастир Сен-Бернар, який знаходиться недалеко від однойменного великого перевалу. Загалом, історія готова вражати кожну секунду. Зимових курортів дуже багато. Тут туристи зможуть вирушити у Енгельберг, Давос, Лакс, Нанда, Церматт та інші місця, де є можливість покататися на лижах або сноубордах.