Відпочинок в Шрі-Ланці в 2016 році

Кожен знає, як важливий для людини повноцінний відпочинок. У це поняття включається не просто відпочинок від трудової діяльності, але і хоча б тимчасове звільнення від повсякденних турбот і життєвих турбот, якими завантажені всі люди. Для того щоб це стало можливим, мало взяти відпустку і перебувати вдома. Як рекомендують психологи, потрібно змінити навколишнє оточення, а зробити це можливо тільки поїздкою на відпочинок.

В силу обставин, що складаються у всьому світі, їхати, наприклад, в Туреччину, Єгипет та інші країни Близького Сходу не є правильним і мудрим рішенням. Тому туристи шукають інші не менш привабливі місця для повноцінного відпочинку. Серед них можна виділити Шрі-Ланку. Навіть ті туристичні агентства, які раніше не пропонували відпочинок у цьому місці, включили в свої прайси тури на Шрі-Ланці в 2016 році.

Відпочинок в Шрі Ланці в 2016 році

Особливості відпочинку в Шрі-Ланці

Це острівна держава, що має невелику територію. Сам острів розташований в Індійському океані, неподалік від східного узбережжя Індостану. Багатьом людям країна відома як Цейлон. Раніше Шрі-Ланка носила цю назву в честь популярного сорту чаю. В останні роки відзначається зростання туристичного бізнесу на острові за рахунок прямого контакту з дивовижним і дуже колоритною, своєрідною флорою і фауною країни.

Відзначається, що в Шрі-Ланці знаходяться одні з найкрасивіших пляжів світу і багатий підводний світ, доступний для вивчення кожному бажаючому. Відпочинок в Шрі-Ланці може стати незабутньою пригодою, адже на острові розташована велика кількість буддійських храмів, залишки найдавніших міст світу, що несуть на собі печать таємниці, нагадують про те, як час стирає з лиця Землі згадка про колись жили на ній людей.

Популярними турами в Шрі-Ланку в 2016 році можна назвати ті, які спрямовані в такі курортні міста цієї країни.

Відпочинок в Шрі Ланці в 2016 році

Популярні курорти острова

Одним з перших можна назвати місто Бентота. Його золотисті пляжі і багатющий підводний світ користуються великою популярністю у туристів. Розташований він у південно-західній частині острова. Тури, пропоновані туристичними агентствами в Бентота, користуються попитом у молоді за рахунок досить невеликої вартості (від 450 доларів на одну людину) і великої кількості пропозицій в плані активного відпочинку. Серед них виділяються:

 • Віндсерфінг.
 • Снорклінг.
 • Дайвінг.
 • Вітрильний спорт і т. д.
 • Ціни в місті на продукти харчування або сувенірну продукцію відрізняються низькими показниками.

  Шрі-Ланка здатна запропонувати і місце для сімейного відпочинку з дітьми. На таку аудиторію туристів націлений Аругам-Бей. Це невелике місто, що має гарні піщані пляжі, розташовані поруч з мілководдям Індійського океану. Це важливо, якщо в поїздці беруть участь маленькі діти. Місто знаходиться практично в центрі тропічного лісу, багатого не тільки екзотичними видами рослин, але і великою кількістю диких тварин, серед яких багато травоїдних.

  Відпочинок в Шрі Ланці в 2016 році

  Тур по Аругам-Бей включає в себе відвідування гори Крокодайл-Рок, яка дозволяє з безпечної відстані ознайомитися з укладом життя слонів і поспостерігати за ними в природних умовах існування. Тривалість сімейних турів варіюється від 13 до 15 днів, і, відповідно, вартість знаходиться в межах 850-1000 доларів.

  Для любителів розкішного відпочинку підійде місто Ваддува, де є скупчення елітних і дорогих готелів, закритих клубів, які пропонують різноманітні послуги, що відносяться до категорії VIP. Практично весь місто виглядає, як великий тропічний запашний і рятує від постійної спеки сад. Підійде він і для любителів гри в гольф і теніс. Там обладнані майданчики, відрізняються високою якістю і стоять на одному рівні з найвідомішими світовими аналогами. Вартість туру на одну людину починається з 1500 доларів.

  Місто для любителів індуїзму, буддизму та дикої природи

  Кожен, хто бажає детальніше дізнатися про такі релігії, як індуїзм і буддизм, зобов’язаний відвідати Трінкомалі. В ньому розташовані залишки найдавніших храмів, де, як свідчать численні перекази, знаходяться реліквії самого Будди. Люди, які не відчувають потягу до релігійним пізнанням, в змозі отримати масу задоволень від відпочинку в Трінкомалі.

  Тільки тут кожен охочий може на близькій відстані розглянути рідкісного блакитного кита, мігруючих кашалотів і дивовижних перелітних птахів. Все це відбувається не в зоопарку, а в природному середовищі існування тварин.

  Читайте також:

  » Піцунда 2016: пансіонати, санаторії, ціни

  » Відпочинок в Чорногорії в 2016 році

  » Відпочинок на Азовському морі в Росії влітку 2016 року