Відпочинок в Піцунді 2016

Відпочинок в Піцунді 2016

Від Гагри в 25 кілометрах знаходиться Піцунда і вона являє собою невеликий абхазький кліматичний курорт. В районі набережної сконцентровані всі розваги. Не можна тут спостерігати і галасливих молодіжних компаній, адже місто більше підходить для тихого і спокійного відпочинку. Гальковий пляж спокійний і широкий.

Це місто колись заснували давні греки, і позначає слово Піцунда – сосновий. І донині можна побачити чотирикілометрову сосновий гай знаменитої пицундской сосни. Вся ця гай оточує пансіонати та приватні будиночки курорту. До речі пансіонатів тут дуже багато, так що завжди можна зупинитися в одному з них і знайти для себе відповідний номер. Що стосується жителів, то їх залишилося тут менше чотирьох тисяч, з-за політичних подій в місті.

До вашої уваги надається пансіонат «Гагра». Він знаходиться в 150 км від моря. Пройти можна через парк Принца Ольденбурзького. Поруч є всі розваги: теніс, диско і водні розваги. У всіх номерах є балкони, телевізор, душ і інтернет. Номери можна зняти також люкс у євроремонтом. Ціна в добу починається від 1000 рублів, сюди включено триразове харчування.

База відпочинку «Золота бухта» розташувалася недалеко від моря, всього в 10 хвилинах ходьби. Тут туристи зможуть зняти прекрасний номер. У вартість також входить харчування. Заїзд розпочинається після двох годин, а виїхати треба до 12 дня. Вартість номерів залежить від їх класу. Найпростіший коштує 1000 рублів на добу, а самий шикарний з усіма зручностями – 1650 в добу з людини. На території можна смажити шашлик, сидіти на теплому сонечку в одній з альтанок або ж просто відправитися на морі і позагоряти там. Для дітей є дитячий майданчик з усім обладнанням.

Готель «Перлина» вітає всіх своїх гостей з різних країн. Тут є чудові комфортабельні номери з усіма зручностями: телевізор, інтернет, душ, кухня і так далі. Є зелений дворик у дворі, в якому можна приготувати барбекю або ж відправити туди, грати своїх діточок. До аеропорту в місті Адлер їхати треба 25 кілометрів. Вид з вікна з кімнати може бути як на гори, так і на морі. Діти приймаються без обмежень. Діти до 5 років можуть безкоштовно розміститися з батьками в одному номері. Вартість починається від 1120 рублів за добу.