Відпочинок в Новоросійську 2016 приватний сектор ціни без посередників

Відпочинок в Новоросійську 2016 приватний сектор ціни без посередників

Кожна людина, мріючи про такий бажаний відпочинок на морському узбережжі, починає планувати заздалегідь. І головним критерієм, на який орієнтується більшість населення – це гроші. Природно, хочеться відпочити з комфортом, побачити нові місця, але при цьому вкластися у виділений бюджет. Зробити це цілком реально, і не завжди для того, щоб відпочинок запам’ятався, слід їхати в закордонні жаркі країни. Непоганим варіантом бюджетного відпочинку, але цілком гідного, стане місто Новоросійськ, розташований на березі Чорного моря.

Новоросійськ – це якраз той варіант, коли чисте, прозоре і ласкаве море ідеально поєднується з кілометровими пляжними лініями, вдалині від яких розташовуються гори. Пейзажі і краси цього міста важко переоцінити. Справжні романтики прекрасно знають, що на кожному шматочку цієї руської землі можна отримати унікальний фото кадр, який буде красуватися в сімейному альбомі.

Найдешевшим варіантом житла в Новоросійську є знімне житло в приватному секторі. Якщо ж житло знаходиться у безпосередній близькості до узбережжя, то його вартість значно збільшується. У 2016 році відпочинок в Новоросійську в приватному секторі (якщо враховувати ціни без посередників) будуть варіюватися від 1000 рублів до 5000 рублів з людини в добу. Такі коливання зумовлені, насамперед, комфортабельністю номерів, а також додатковими послугами. Відпочивати без посередників природно вигідно, але про всі нюанси доведеться поклопотатися самостійно (бронь номери, транспорт, харчування, анімація).

Новоросійськ – це ідеальне місце для сімейного відпочинку. Величезна кількість атракціонів, аквапарки для самих маленьких, а також музеї, виставки, дитяче кіно, і багато іншого дозволяє відпочивати всією сім’єю і ні про що не замислюватися.

Для дітей є спеціальні кімнати відпочинку і дозвілля, куди батьки можуть без побоювання відправити своїх чад. Досвідчені аніматори зроблять все можливе, щоб дітям було весело і цікаво проводити своє дозвілля. Для батьків же Новоросійськ пропонує елітні ресторани, бари, пляжні вечірки, а також тихі посиденьки на березі моря.

Відпочити тиждень в Новоросійську в 2016 році для родини буде можливим за 18000 рублів і вище. Для самих маленьких плата за проживання зазвичай не стягується. Відвідавши цей курорт, можна весь рік згадувати про його невимовних красу, розповідаючи знайомим про всі його визначні пам’ятки.