Відпочинок в Лаго-Наки на Новий рік 2016

Відпочинок в Лаго Наки на Новий рік 2016

Лаго-Наки це плато, яке знаходитися на західному Кавказі. Багато туристів вважають за краще відправитися саме туди на новий рік. І причин дуже багато. По-перше, це свіже повітря, адже цивілізація ще не встигла повністю там все облаштувати і зіпсувати прекрасний повітря.

Ще одна з причин, це гори і природа. Адже завжди є бажання піднятися на гору, подалі від людей і влаштувати собі невеликий пікнік. Звичайно ж, взимку хочеться снігу і пригод, а тим більше на чудове свято. Так от, якщо ви вирішили зупинити свій вибір саме на Лаго-Наки, то тоді ласкаво просимо.

Традиції Кавказу приємно здивують і дадуть спробувати місцеву їжу. Всі знають, що гірські жителі вміють відмінно готувати баранину і робити смачні супи, які потім важко повторити вдома. Адже не всі знають маленькі секрети і хитрості в готуванні. Зупинитися можна в будь-якому з санаторіїв країни. Ось список деяких, далеко не всіх чудових місць, які будуть готові вас зустріти новий рік.

Є база відпочинку під назвою «У скелі Чернець». Вона розташована в гірському селищі Хамышки. Тут туристів будуть чекати нові комфортабельні котеджі, які були зроблені зі зрубу ангарської сосни. Так само є альтанки, мангали, гарні номери з усіма зручностями і охоронювана територія. А от якщо подивитися з вікна номера, то перед вами відкриється дивовижний вид на околиці і пейзажі.

Гірська Кубань, це туристична база, яка розташовується на 16 км автодороги, яка веде прямо на вершину плато Лаго-Наки. Затишна і невелика за своїми розмірами Баха, оповита могутніми буковими хвойними деревами, велич яких змушує здригнутися. Серед дерев є невеликі галявини, де можна влаштувати пікнік.

Також гірська Кубань, це відмінне місце для того, щоб прокласти свій туристичний маршрут, побачити великі і глибокі печери, дольмени і королівські водоспади. На базу можна приїхати в будь-який час доби і без проблем заселитися. Так само там можна смачно поїсти домашньої кухні.

Лаго-Наки підходить для тих туристів, які люблять екстрим і не любить засиджуватися вдома. Адже оскільки в свято з’являється багато вільного часу, то є варіант порадувати свою душу і не надовго з’єднатися з могутньою природою, послухати її звуки, спостерігати за рослинами і можливо навіть побачити диких тварин.

Радість відчують не тільки дорослі, але і діти, яким буде цікаво пограти в слідопитів і змайструвати посеред лемма сніговика. Загалом, насолоджуватися — це головне правило цього курорту, тим більше на новий рік 2016.