Відпочинок в Краснодарському краї 2016 ціни у самого моря приватний сектор

Відпочинок в Краснодарському краї 2016 ціни у самого моря приватний сектор

Щорічно вітчизняні курорти приймають все більше і більше туристів. Пояснюється цей факт не тільки з фінансової сторони і дешевизни відпочинку, але і з боку якості. Краснодарський край, якому пощастило мати відразу кілька туристичних напрямків для відпочинку (морський і річковий), славиться своєю розвиненою інфраструктурою курортних міст.

Геленджик. Відпочинок в цьому славному містечку буде по-справжньому незабутнім, адже місто настільки розташовує до релаксу, що деколи не хочеться його покидати. У приватному секторі зняти житло в 2016 році буде досить просто, але все ж доведеться заздалегідь забронювати будинок або кімнату на момент відпустки, щоб бути впевненим на всі 100% у наявності місця відпочинку. У середньому родині тижневий відпочинок обійдеться в 25000 рублів.

Анапа. Лазурний берег в поєднанні з неймовірно теплим морем і ніжним лагідним сонцем, подарують незабутній відпустку. Красивий загар, доглянуті пляжі і привітні місцеві жителі творять атмосферу, що розташовує до відпочинку. Відпочити тиждень в приватному секторі Анапи можна за 10000-12000 рублів з людини, без урахування харчування.

Туапсе. Чудовий місто-порт пропонує найрізноманітніший відпочинок, від активного, до самого примітивного. Чисті пляжі, прозора вода, а також наявність термальних джерел і мінеральних вод, робить цей курорт по-справжньому райським. Приватний сектор, який найближче розташований до морського узбережжя, пропонує зняти кімнати відпочинку від 18000 рублів з людини за тиждень.

Тамань. Воістину унікальний Таманський півострів, що омивається водами Чорного і Азовського морів, що дозволить побувати на двох морях одночасно. Піщані і галькові пляжі, а також гірські пейзажі подарують незабутні враження. Величезна кількість історичних пам’яток культури та історії не дадуть нудьгувати навіть самим вимогливим туристам, охочим дізнатися про місце відпочинку як можна більше. Оренда житла в цьому місці залежить від комфортабельності. В середньому за кімнати з усіма зручностями доведеться віддати від 3800 до 4000 рублів за добу.

Сочі. Цей курорт вважається одним з самих елітних, спроможних гідно конкурувати з закордонними. Тому щороку це місце стає улюбленим для відпочинку у мільйонів туристів. Ціни на оренду житла у самого моря можуть варіюватися від 3000 рублів до 10000 рублів з людини в добу.

Ціни на відпочинок в Краснодарському краї в 2016 році в приватному секторі, розташованому біля самого моря починаються від 3000 рублів на добу. Все залежить від рівня комфорту, а також тривалості відпочинку.