Відпочинок в Кисловодську в 2016 році

Кисловодськ, розташований у передгір’ї Ельбрусу, завжди вабило сюди гостей красою і самобутністю своїх пейзажів. Чисте повітря, незліченні джерела Нарзану і незаймана людиною природа – все це зробило Кисловодськ культурним центром Кавказьких Мінеральних Вод. З цієї причини однією з головних цілей туристів, які щороку з’їжджаються зі всього світу – це відновлення, оздоровлення та рекреація. В Кисловодську дуже багато санаторіїв, ціни на які в 2016 році порівняно з роком попередньому зросли незначно.

Відпочинок в Кисловодську в 2016 році

Кращі санаторії Кисловодська

Якщо ви вирішили обрати місцем свого розташування на час відпочинку в Кисловодську саме санаторії, то вам буде корисно знати про кращих з них, а також про ціни та інших цікавих пропозиціях.

 • «Центральний військовий санаторій». Його основна спрямованість полягає в лікуванні захворювань, пов’язаних з серцево-судинною системою, а також інших суміжних з нею хвороб. Якщо ув ас колись були захворювання в частині неврології або опорно-рухового апарату, то ви також можете позначити для себе «Центральний військовий санаторій».
 • Він мальовничий сам по собі і крім того, на території санаторію розташований театр-музей, двері якого відкриті щодня для гостей санаторію.

  Вартість двомісного номера за добу з триразовим харчуванням варіюється від 5520 до 6720 рублів. Вартість буде збільшена, якщо ви записалися на додаткові процедури: аэрозольтераию, кинезиотерапию, музикотерапію і так далі.

 • Санаторій «Пікет». Це по праву найбільший центр в Кисловодську, він допомагає впоратися своїм гостям з безліч хвороб, у тому числі й таких, як невралгія, порушення роботи ендокринної система, дерматологія та інші. В останні роки санаторій «Пікет» все більше позиціонує себе як дитячий центр. На його території знаходиться невеликий дитячий оздоровчий табір, де діти можуть розміститися окремо від батьків.
 • Відпочинок в Кисловодську в 2016 році

  Вартість одного двомісного номера з урахуванням триразового харчування становить від 3980 до 7600 (номер люкс). Санаторій регулярно організовує поїздки на Мінеральні Води та інші визначні місця Кисловодська.

 • Санаторій імені Горького можна назвати найбільш спортивним. Тут є тренажерний зал і фітнес-зал, майданчики для рухливих ігор. Крім того, тут регулярно проводяться заняття з групами разног віку і різного рівня підготовки. Санаторій знаходиться далеко від міської суєти, ви зможете сповна насолодитися відпочинком, при цьому у вас в крокової доступності є все, що вам може знадобиться.
 • Вартість двомісного номеру з триразовим харчуванням варіюється в діапазоні від 5000 за добу до 8400 (Сімейний двокімнатний люкс). Керівництво санаторію регулярно організовує різні поїздки по унікальних місцях Кисловодська з доставкою вас назад у номер.

  Відпочинок в Кисловодську в 2016 році

  Кращі тури в санаторії Кисловодська

  Ви можете самостійно забронювати собі розміщення в санаторії, а також будь-які інші процедури і заходи, а можете скористатися одним із запропонованих нижче турів.

 • Тур з розміщенням в санаторії «Пікет». Тур на 10 днів, 11 ночей на двох обійдеться в 75000 рублів (без обліку трансферу). У вартість туру входить триразове харчування і ряд процедур, які обговорюються в індивідуальному порядку. Ви повинні мати з собою всі рекомендації лікарів, аналізи та інше. Розміщення в двомісному номері Комфорт. Додаткові процедури, поїздки та інші заходи – за окрему плату.
 • Тур з розміщення в «Центральному військовому санаторії» на двох обійде вам в 100 тисяч рублів. 14 днів і триразове харчування становлять вартість цього туру, в неї входить ряд встановлених процедур, наприклад, кінезіотерапія, яку ви при бажанні зможете замінити на будь-яку іншу. У вартість туру також входить трансфер і переліт.
 • Відпочинок в Кисловодську в 2016 році

  Ціна на житло, харчування і розваги в Кисловодську 2016

  Припустимо, що ви плануєте провести свій відпочинок в Кисловодську з розміщенням не в санаторіях, а в приватному секторі або готелях. Вам буде цікаво дізнатися про середні ціни на 2016 роки:

  • у найцікавіших готелях Кисловодська, таких як «Корона», «Панорама», «Веселка» і «АльГрадо» ви зможете розміститися за ціною від 1600 за номер на двох на добу;
  • приватний сектор, наприклад, оренда кімнати або квартири в Кисловодську на час відпочинку вам може обійтися за ціною 1200 за добу. Якщо ви заїжджає на кілька тижнів, то завжди зможете розраховувати на хорошу знижку.

  Круглодичный наплив туристів завжди є фактором, що сприяє розвитку мереж кафе швидкого харчування. Такі кафетерії, як «Шафран», «Шоколад», «Ретро» Караван Сараю» не візьмуть з вас дорожче 300 рублів за обід, крім того, тут завжди передбачені знижки на бізнес-ланчі.

  Що стосується дозвілля в Кисловодську, то тут знайде собі заняття по душі і любитель активного відпочинку, і турист-споглядач.

  Відпочинок в Кисловодську в 2016 році

  Такі пам’ятки, як «Долина троянд», «Кисловодський парк», «Нарзанная галерея», «Каскадні сходи», ви можете відвідати абсолютно безкоштовно, тим більше, що сюди організовуються поїздки з багатьох санаторіїв.

  Любителям відпочинку «погарячіше» радимо відвідати канатну дорогу». Вартість прогулянки варіюється від 600 до 1300 рублів.
  Читайте також:

  » Відпочинок в Анапі в 2016 році

  » Відпочинок в Джемете в 2016 році

  » Список країн Шенгену в 2016 році