Відпочинок в Карелії восени 2016

Відпочинок в Карелії восени 2016

У Карелії осінній відпочинок не такий популярний як зимовий або літній. Але як кажуть – осінь-час весіль. Саме в цю пору року багато закохані традиційно вирішують узаконити свої відносини і зв’язати себе сімейними узами. В Карелії є багато приватних секторів, готелів і готельних комплексів. І все на будь-який смак. Найголовніше це вибрати готель, де з вікна ви побачите густі ліси і гори.

І навіть тихий дощик не може стати перешкодою для осіннього відпочинку. Ви проведете вільний час в тиші і спокої. Також є варіант відправитися в ліс і позбирати гриби, адже тут їх дуже багато. Головне не зібрати поганки. Але завжди можна проконсультуватися з досвідченим грибником. Сотні бажаючих приїжджають сюди на тихе полювання. Так що ви можете виявитися одними з них. Карельський сосновий бір також багатий на ягоди. На початку осені вже можна побачити журавлину і брусницю. Вони навіть стали символом Карельської Республіки.

У Карелії у вересні щорічно проводять ярмарок овочів. Це дійсно вражаюче видовище. Ви можете оцінити майстерність професіоналів і аматорів городників, і навіть купити собі щось оригінальне, як сувенір. Ви можете відправитися в Валаам, до мінеральних Марциальным вод або ж водоспаду Кивач. Всі пам’ятки природи знаходяться поруч, так що вам не доведеться добиратися у виснажливих поїздках до прекрасних місць.

В Карелії є знаменита база відпочинку Едем. Вона знаходиться посеред лісу. Тут на галявині є дитячий майданчик, парковка, мангал та інше. Якщо ви любитель риболовлі, то завжди можете взяти в оренду будь-яке спорядження. Господарі в домі не живуть, так що вони не будуть вам заважати. Вартість за добу дорівнює від 2000 рублів. Але воно того варто. Ви і ваша сім’я будуть у захваті від усього, і обов’язково захочете повернутися сюди знову. До речі, що стосується цін, то вони скрізь варіюються від 500 рублів на добу і до 4000 рублів. Вага залежить від місця положення будинків відпочинку і самого сервісу.

Якщо ви любите тварин, той тут майже на кожному кроці можна знайти різні ферми. Тут є корови, кози, кролики та інше. Вони дуже миролюбні, так що ви можете познайомитися з ними ближче. А тим більше ваші діти будуть в захваті від симпатичних звіряток. Так що збирайте валізи і спробуйте скупатися в золотаво-червоних кольорах осені в Карелії. Вона вас ніколи точно не розчарує, тут можна і відпочити і поправити здоров’я.