Відпочинок в Грузії літо 2016

Відпочинок в Грузії літо 2016

Про жарку Грузію можна розповідати нескінченно довго, але найкращим варіантом буде відвідати країну самостійно. Сучасного туриста вже складно чимось здивувати, але грузинським курортів це вдається щорічно.

Традиційні свята з дегустацією вишуканих вин не залишить байдужим жодного туриста. Місцевий колорит занурить в атмосферу неперевершеною самобутності, яка гармонійно поєднується з новітніми стандартами обслуговування. Всі ці переваги ні один раз доводять, що Схід – справа тонка, і як би жартома це не звучало, ця фраза цілком застосовна до Грузії.

Для туристів країна відкрита цілий рік, причому влітку – це морські курорти, а взимку – гірськолижні. Літній відпочинок найбільш популярний, адже більшість відпусток припадає саме на літо.

Грузія досить доступна навіть для тих туристів, які не мають величезної кількості грошей для відпочинку, що дозволяє їй бути однією з улюблених країн економ-туризму. Єдиною відмінністю, яка виділяє Грузії із загальної маси курортів – це відсутність системи «ол інклюзив». Для багатьох цей факт значно псує відпочинок, а кому-то, навпаки, дозволяє значно економити.

Пляжі, які є безкоштовним задоволенням у Грузії, дуже чисті і комфортні, особливо підходять для відпочинку з дітьми. Велика кількість анімаційних послуг дозволить урізноманітнити дозвілля, наближаючи грузинські курорти до європейських.

Варто відзначити, що в 2016 році для туристів відпочивати в Грузії стане ще простіше, для цього не потрібні спеціальні візи, миттєвої туристичної буде достатньо. Це дозволить без особливих труднощів відвідати найцікавіші і загадкові курорти Грузії, такі, як:

  • Тбілісі, з його музеями стародавньої писемності та архітектури;
  • Кахеті, де виростають найбільш елітні сорти винограду, з яких отримують вино, яке відоме на весь світ;
  • Батумі, з його прекрасними пляжами і красивим портом;
  • Боржомі, відомої своїми мінеральними джерелами, які допомагають лікувати захворювання;
  • Кваріаті – ідеальне місце для тих, хто втомився від міської суєти і прагне єднання з природою.

Привітність місцевого населення, а також відмінні кліматичні умови, ідеально поєднуються з прийнятною вартістю, зроблять будь відпочинок яскравим і незабутнім. Ціни на відпочинок в Батумі в 2016 році, так само як і в будь-якій іншій курортній країні, будуть залежати від місяця, а також рівня комфорту готелю. Тому, тут можна на вигідних умовах відпочити всією сім’єю, доторкнувшись до незвіданим і найчистішим берегів всього Чорноморського побережжя.