Відпочинок в Греції восени 2016

Відпочинок в Греції восени 2016

У Греції близько трьох місяців триває оксамитовий сезон, який виділяє романтику і доброзичливу атмосферу. Під час цього сезону краса зеленого краю грецького пейзажу в поєднанні з м’яким кліматом може подарувати дивовижний відпочинок. Можна цілими днями насолоджуватися неперевершеними картинами абсолютної привабливості, які можуть пробудити в вас щастя і відчуття гармонії.

Перший місяць осені – вересень. Його можна по праву вважати оксамитовим, тому що він є перехідним періодом до теплої осені від спекотного літа. При цьому анітрохи не зменшується кількість туристів на пляжах Греції, якщо порівнювати з серпнем. А от якщо говорити про курорт як півострів Халкідікі, то тут туристів стає ще більше. Для вересня характерні в Греції тепле море, яскраве сонце і середня температура повітря, яка може дорівнювати 30 градусів.

У другому місяці осені, в середині жовтня температура спадає до 24 градусів. Але люди продовжують насолоджуватися кристально-чистим морем країни і вже не таким теплим, але по колишньому привітним сонечком. А ось в 20-хчислах, коли червоно-жовті листя починають спадати з дерев, то жителі Греції надягають свої тонкі перші светри. Температура опускається до 20 градусів в листопаді. І деякі вже дістають зі своїх шаф різнокольорові парасольки.

Неперевершений природний пейзаж прикрашає магія осені Грецію. Тут змішуються яскраві палітри фарб, і хочеться писати романтичні розповіді або вірші. Ніжні відтінки хмар, сяйво, що відбиваються від хвиль кристального моря дарує туристам і місцевим жителям почуття умиротворення і спокою. Образи живописних пейзажів осінь постійно змінюються, так що вони спонукають знову і знову вирушати у нові подорожі та екскурсії по Греції.

Варто сказати про те, що в Греції неймовірна природна краса ландшафту, яка по-своєму зачаровує всіх туристів в різний час року. Ідеальними курортами в осінні час можуть бути такі як: місто Касторія, Афіни або Салоніки. Також варто побути в магічному регіоні Пієрія або на зеленому Пелопоннес.

Не забудьте подивитися сліпучий Пеліон і Волосся, побувати у мальовничих містах Яніна та Греції. Зупинитися можна з будь-яких готелів, які розташовані на Грецькому острові. Тут за помірну плату можна вибрати програму – все включено і насолоджуватися дивовижними номерами на гарний вид з вікна.