Відпочинок в гірському Алтаї на Новий рік 2016

Відпочинок в гірському Алтаї на Новий рік 2016

Гірський Алтай це витвір природи. Можна уявити, як природа брала кисті і починала виводити кожне деревце, гору і рівнину. Потім додавала яскраві і дивовижні фарби, щоб надати ще більшої чарівності. І ось тепер ми можемо милуватися Алтаєм і розуміти, що це прекрасне місце, для того щоб відзначити тут Новий рік і Різдво.

Тут взимку завжди лежить сніг, а повітря кришталево чистий. Так що це відмінна можливість вбити двох зайців – відсвяткувати свята і поправити своє здоров’я. Напевно, тому жителі Алтаю весь час таки веселі і добрі, бо не дихають сірим і брудним містом, який затискає в лещатах всіх людей.

Під Новий рік влаштовуються свята. По-перше, на площі з’являється безліч діточок, які хочуть швидше зустріти Діда Мороза і розповісти йому віршик, а потім отримати за це подарунки. В 12 годин ночі на головній площі влаштовується дискотека. Перед цим на великому екрані президент Росії всіх вітає. Це стало вже багатовіковою традицією.

В Алтаї є куди сходити. Для молоді передбачені кафе і ресторани. Тільки столики там треба бронювати заздалегідь. Також є готелі з басейнами та СПА-процедурами. Адже масаж ніколи не завадить, а всякі термоисточники ще більше піднімуть настрій. На площі прийнято ставити велику і зелену ялинку. Адже вона є символом Нового року у всіх народом.

Найяскравіші салюти і феєрверки теж чекають на своїх гостей. Вони починаються рівно в 12, і триває хвилин десять. Після цього на сцені починають виступати зірки естради, танцюристи, клоуни, співаки і багато інші актори театру і кіно. Їх спеціально сюди запрошують організатори.

Якщо ви візьмете відпустку хоча б на один тиждень, то ви встигнете добре відпочити і забути про всі свої турботи. Але не варто сидіти в номері цілий день, адже існує ще й культурні екскурсії по алтайському краю. Тут є чим похвалитися місцевим жителям. По-перше, як це було сказано вище – природа. Безліч різних вікових дерев, могутні скелі і хороший повітря.

З незвички може навіть голова запаморочитися. Далі є кінні прогулянки, піші походи в гори, можна розвести багаття, якщо погода буде гарною і ще багато інших заходів. До вашої уваги відкриваються магазини з сувенірами та різноманітною новорічною атрибутикою.