Відпочинок в Геленджику 2016 ціни

Відпочинок в Геленджику 2016 ціни

Всі, хто відправляється на відпочинок в сонячний і прекрасний Геленджик, хочуть знати про все, що стосується організації поїздки заздалегідь. У ці питання входить, насамперед, пошук недорогого і комфортного житла. Як влаштувати собі незабутній відпочинок в Геленджику 2016, ціни на який би не перевищували сімейний бюджет, розповідається нижче в статті.

Звичайно, кожен би хотів розташуватися неподалік від самого моря. Щоб недовго було йти до пляжу і потім повертатися назад, адже приємніше йти додому відразу після купання. Свіжим і взбодренным, ніж йти пішки, смажитися під яскравим сонечком або куди гірше, трястися в пропахлій потім маршрутці. Тому пошукайте гідні варіанти проживання поблизу самого моря. Це можуть бути комфортабельні пансіонати та будинки відпочинку, які крім даху над головою, надають відмінне харчування, цікаву культурно-масову програму і звичайно, гігієну, що немало важливо.

Розглянемо лише деякі варіанти, які можуть вас задовольнити.

Пансіонат з назвою «Альфа». З точністю підходить до своєї назви, вважається самим першим за якістю обслуговування і за всіма іншими параметрами, які зазвичай так цінують туристи і приїжджі гості Геленджика. Він розташований поблизу самого міста, всього в сорока кілометрах від нього, ближче до міста Сочі. Екологічно чистий і дуже мальовничий район, в якому він розташувався, називається Бетта – це ціле селище, обретший завдяки напливу туристів, статус курортного. Перевагою цього місця є його віддаленість від промислового центру і галасливих магістралей. Потрапити сюди можна за путівками, вартість яких починається від 2 тисяч рублів за одномісний номер з харчуванням (проживання близько тижня). Путівка за типом «Все включено» буде коштувати від 5 тисяч рублів за одну людину.

Не менш цікавим місцем вважається «Вула». Це цілий комплекс санаторно-курортного плану, розташований на набережній лінії курортного селища та має свою власну приватну охорону і спортивний майданчик. Сюди також можна потрапити по путівці. Одна така путівка коштуватиме від 3 тисяч. Комфортабельні номери з кондиціонерами та іншими побутовими зручностями. Якісне чотириразове харчування, можливість перебування з дітьми від трьох років. Всі ці умови зроблять ваш відпочинок по-справжньому неповторним і спокійним.

Дуже подобається туристам пансіонат з назвою «Геленджик». У рейтингу самих топових місць для відпочинку він заслужено займає третє місце. Розташовується це містечко з усіма зручностями і красою прямо в центрі міста. Вигідне розташування біля самої кромки моря робить цей заклад дуже популярним серед гостей. Та й вартість путівок сюди відрізняється. За одну людину потрібно буде віддати близько 2 тисяч рублів, і в цю вартість входитиме п’ятиденна проживання в одномісному номері та триразове харчування. Крім цього тут зона вай-фай без пароля, спортивні та дитячі майданчики, влаштовуються музичні і танцювальні вечори.

Тим, хто бажає провести час в Геленджику без оформлення путівок, підійдуть приватники і будинки-готелі. Можна знайти цілком пристойне місце, з оплатою подобово. Так одномісна кімната недалеко від моря буде вам коштувати від 350-500 рублів за ніч.