Відпочинок в Гаграх 2016: приватний сектор, санаторії та пансіонати

Відпочинок в Гаграх 2016: приватний сектор, санаторії та пансіонати

Абхазькі Гагри є відмінним місцем для довгоочікуваного відпустки. Ще з часів великого царя цей курорт був улюбленим для царської сім’ї, її полюбили своїми, невимовної краси, природними пейзажами. Гірський хребет, що тягнеться уздовж всіх Гагр і спадний до лазурному березі, створює всі умови для повноцінного відпочинку. Субтропічна рослинність, смачні фрукти, а також можливість самостійного їх збору, робить цей регіон таким бажаним і відвідуваним.

Відпочивати в Гаграх вигідно, оскільки це унікальне місце в Абхазії, де висока якість на послуги розміщення коштують відносно дешево. Також важливим аспектом є місце розташування курорту, дістатися, куди можна без особливої праці. Розвинена інфраструктура регіону не дозволить нудьгувати навіть самим активним туристам і шукачам пригод. Аквапарки, клуби, бари, ресторани, дитячі кімнати – все, що потрібно для повноцінного відпочинку.

У приватному секторі вартість оренди тимчасового житла в 2016 році становитиме від 1000 рублів на добу за людину. Найчастіше, приватний сектор, що має безпосередню близкість до берегової лінії, користується найбільшим попитом серед приїжджих відпочиваючих.

Санаторії в Гаграх, що функціонують близько 100 років, пропонують поправити своє здоров’я, пройшовши ряд оздоровчих процедур. Мінеральні ванни, грязьові компреси, таласотерапія і багато інші послуги дозволять відпочиваючому провести свою відпустку з користю для здоров’я. Проживання в такому пансіонаті варіюється вартості від 1500 до 3000 рублів на добу з людини, залежно від кількості процедур та їх періодичності.

Пансіонати і будинки відпочинку пропонують відпочивати без зайвих турбот. Зазвичай в пансіонатах передбачається повний спектр послуг, включаючи збалансоване харчування і анімаційні послуги. Піщані пляжі, на яких власне і розташовуються пансіонати, дозволяють скоротити час, що витрачається на дорогу до моря. В середньому за добу проживання в пансіонаті в Гаграх коштує від 3000 рублів з людини.

Таким чином, відпочинок в Гаграх в 2016 році можливий як в приватному секторі, так і в пансіонатах і санаторіях. Головним чинником при виборі того чи іншого засобу розміщення є вартість, а також бажані умови проживання. Тут також можна повноцінно відпочивати всією сім’єю, включаючи навіть самих маленьких дітей, а також подорожувати індивідуально.