Відпочинок в Джемете в 2016 році

Серед величезної кількості вітчизняних приморських курортних міст добре відомий Джемете. Відпочинок в Джемете, де ціни 2016 року залишаються такими ж прийнятними і доступними для бажаючих повноцінно провести відпустку, розрахований на будь-які смакові уподобання. Незважаючи на заслужене визнання закордонних курортів, це мальовниче місце не збирає меншу кількість відпочиваючих, які бажають провести час на лазурному березі, в місті з добре розвиненою туристичною інфраструктурою.

Відпочинок в Джемете в 2016 році

У чому криється секрет такої популярності?

Вітчизняний курорт готовий відкрити свої обійми як для сімейного, так і молодіжного відпочинку, пропонуючи численним мандрівникам велика кількість престижних готельних комплексів, приватних готелів, автомобільних кемпінгів і санаторіїв з відмінною медичної базою. Обширна сфера розваг, які включають в себе всі водні та спортивні види відпочинку і захоплюючі екскурсії по всьому Чорноморському узбережжю. Ціни тут дуже доступні і знаходяться практично на тому ж рівні, що і в сусідній Анапі.

Ті, хто планує відпустку і вибирає місце, куди можна відправитися, можливо, зацікавляться пропозицією відвідати Джемете. Але перед прийняттям остаточного рішення необхідно ще раз перевірити і переконатися в пропонованих переваги райського південного куточка.

Відпочинок в Джемете в 2016 році

Географічне розташування

Джемете – найближча курортне селище зелений по відношенню до сонячної Анапі. Чарівний і затишний містечко розташувалося в п’яти кілометрах на північ від неї. Цей позитивний момент і привертає до себе гостей і відпочиваючих на південне узбережжя. Містечко розташований дуже вдало, так як барвисте містечко розкинулося вздовж прекрасною берегової лінії, і територіально не йде далеко від моря. Таким чином, навіть ті відпочивальники, які оселилися у віддаленій частині Джемете, витратять на прогулянку до моря хвилин десять, максимум.

Пляжні зони і купальний сезон

Чудово облаштовані пляжні зони і чисте море – це головні і цінні пам’ятки гостинного південного курорту. Причому прибережна смуга створена для комфортного відпочинку і дуже красива. Впродовж десяти кілометрів, а саме настільки розкинулася пляжна зона Джемете, відпочиваючих заворожує обрамляє пляжі пейзаж золотистих піщаних дюн. Це місце славиться особливо привабливим і незабутнім ландшафтом.

Купальний період, найбільш сприятливий для морського відпочинку в Джемете 2016, триває від кінця травня до початку жовтня. В цей час тут зберігаються комфортний клімат, чиста і тепла вода, насичений солями і йодом повітря.

Пансіонати і ціни

Це тільки основні характеристики, а, по суті, їх набагато більше. Але цієї інформації все одно недостатньо для того, щоб набирати номер туристичного агентства і замовляти квитки. Тепер важливо ознайомитися з пропозиціями, які озвучують всілякі туристичні агентства. Багато хто з них пропонують різні пансіонати Джемете, відпочинок 2016 та ціни в яких можуть сильно відрізнятися один від одного. Це відкриває прекрасну можливість для туристів вибирати саме той тур, який підійде їм як фінансово, так і за вподобанням.

Відпочинок в Джемете в 2016 році

При бажанні відпочити з підвищеним комфортом можна вибрати, наприклад, готель «Круїз». Він розташований всього в п’ятдесяти метрах від моря, обладнаний по вищому рівню, але і запитує високі ціни – від 800 руб. на добу за проживання однієї людини. Є не менш привабливий готель для туристичного відпочинку під назвою «Піщаний берег». Він знаходиться в ста метрах від морського пляжу, і ціни тут від 1300 руб. на добу за номер. Все залежить від того, чи буде це стандартний номер або номер-люкс. В середньому можна орієнтуватися по тим цінам, які пропонує місто Анапа.

Як вже говорилося раніше, Джемете розташовується по сусідству з Анапою, і, відповідно, цінова політика буде практично однаковою. Такими ж ціни залишаться і на їжу, і на всілякі розваги, яких тут досить багато. Сучасні морські атракціони, ігрові майданчики для дітей і інші види ігор відкриті для туристів. Відпустка може проходити активно і цікаво в залежності від уподобань відпочиваючого.

Приватний сектор

Приморське селище пропонує багато різних варіантів проживання на час відпустки. У тому випадку, коли пансіонати не підходять, можна розглядати відпочинок в Джемете 2016 з цінами приватного сектора. Сьогодні такий вид морського туризму теж розвинений, і не знайти тут відповідне тимчасове житло просто неможливо. Що стосується цінової політики, то вона буде змінюватися і варіюватися в залежності від багатьох факторів. На вартість житла вплинуть такі показники:

  • наскільки віддалена квартира від пляжу;
  • розташування житла та інфраструктура;
  • наявність поруч продуктових магазинів, ресторанів і кафе;
  • ремонт і чистота;
  • умови приміщення.

Ці та інші чинники вкажуть, наскільки ціна на проживання однієї людини підніметься чи опуститься.

Завершуючи знайомство з прекрасним південним селищем Джемете, потрібно уточнити, що недалеко від нього розташовуються аеропорт і залізничний вокзал, що істотно розширює можливості добиратися до цього містечка як жителям інших регіонів, так і гостям з інших країн.

Читайте також:

» Список країн Шенгену в 2016 році

» Коли відкриють Єгипет в 2016 році

» Компенсація за відпочинок на російських курортах в 2016 році