Відпочинок в Дагестані на Каспійському морі влітку 2016 року з дітьми

Відпочинок в Дагестані на Каспійському морі влітку 2016 року з дітьми

Каспійське море, укладену між Європою і Азією, має унікальну природу, володіючи оздоровчим ефектом. Завдяки цьому відпочивати тут рекомендується всією родиною. Відправитися в подорож з дітьми – це відважний вчинок, адже зміна клімату, незвична їжа і вода стає справжньою проблемою для маленьких туристів.

Відпочити в Дагестані з дітьми можна в пансіонатах сімейного типу, які є не рідкістю для даної місцевості. Тут ваші діти зможуть почувати себе комфортно, а також приємно проводити час в компанії досвідчених дитячих аніматорів. Дитячий стіл, що також присутня в пансіонатах, дозволить виключити варіанти проблем, пов’язаних з харчуванням, навіть для самих маленьких дітей.

Також в пансіонатах для відпочинку сімей є спеціальні пляжі і дитячі басейни, дозволяють дітям приймати водні та сонячні ванни, без шкоди для життя і здоров’я. Відпочиваючи в дагестанських пансіонатах сімейного типу, можна розслабитися і не переживати кожну секунду за свою дитину, незалежно від того, якого віку.

Отже, найбільш відповідні готелі, що пропонують відпочити на берегах Каспійського моря в Дагестані з дітьми, це:

  • Санаторій «Каспій» — тут є багаторівневі номери різної комфортабельності, що дозволяють відпочивати сім’ям, як в економ режимі, так і на повну силу. Піщаний пляж, зручні лежаки і душ під відкритим небом дозволять повноцінно відпочити всього за 2000 рублів на добу з людини. Ціни можуть варіюватися від 2000 до 6000 рублів на добу з людини, виходячи з рівня комфорту і наявності оздоровчих послуг.
  • Санаторій «Леззет» — це відмінний варіант економного відпочинку, де вартість номерів починається від 300 рублів на добу з людини. Номер з усіма зручностями обійдеться в 1000 рублів на добу з однієї людини. Для дітей до 7 років проживання не оплачується.
  • Туристична база «Прибій» — подорожуючи по Каспію, слід неодмінно зупинитися на цій турбазі, де сім’ї з дітьми відпочивають, насолоджуючись прекрасними краєвидами природи. Всього за 1000 рублів з людини можна отримати повний комплект послуг на проживання, а також триразове харчування.
  • Готель «Каспій» — для мандрівників, які цінують справжній комфорт підійде цей готель, де враховані всі нюанси і дрібниці, дозволяючи відпочивати і не замислюватися про проблеми буденних днів. Вартість такого проживання починається від 3000 рублів на добу з людини.

Відпочинок в Дагестані на Каспійському морі влітку 2016 року з дітьми буде незабутнім. Дагестан радий прийняти всіх туристів, для яких знайдеться житло, повністю відповідає запитам і перевагам, а також грошових ресурсів.