Відпочинок в Чорногорії в 2016 році

Чорногорія – це незвичайна країна, яка вміє дивувати. Знаходиться вона на балканському півострові і є привабливим курортом для туристів зі всього світу, в тому числі для туристів з Росії, а у нас з ними навіть почасти загальна історія. Але, природно, перш ніж вирушати на курорт, необхідно знати ціни на відпочинок в Чорногорії в 2016 році.

Де краще і вигідніше оселитися в Чорногорії?

У Чорногорії можна без праці знайти житло в будь-який час року – готелі, пансіонати та інші варіанти житла чекають вас.

Що стосується цінової політики, скрізь вона різнопланова, але відпочити тут можуть як молоді ще не разжившиеся сімейні пари, так і люди заможні, знаючі толк в якісному відпочинку. Для таких відпочиваючих підійдуть п’ятизіркові готелі або готелі, в яких ви відчуєте всю красу відпочинку. Такі готелі розташовані в зручних регіонах в плані інфраструктури і пам’яток. П’ятизіркові готелі мають найкращі умови, як у номері, так і на всій території готелю завжди красиво і є спортмайданчики, бари, басейни і всілякі розваги.

Відпочинок в Чорногорії в 2016 році

Але навіть якщо ви виберете чотиризірковий готель, то багато не втратите. Умови сервісу та номерів теж на висоті, при цьому розташування теж порадує приїжджих громадян. Тризіркові готелі теж відмінне рішення, адже Чорногорія живе більшою мірою за рахунок туризму, а отже, власники гостьових будинків намагаються свої послуги піднести на найвищому рівні.

Цінова політика за знімання житла залежить не тільки від спектра наданих послуг і загальної якості, але і від дальності розташування готелю до моря, а також має значення сам регіон або місто. У різних регіонах ціни дуже сильно відрізняються, наприклад, одним з найдешевших регіонів є Ульцин. Тут ціни на відпочинок в Чорногорії в 2016 році в межах 7 євро можна зняти кімнату, а в одному із самих мальовничих і популярних курортів Чорногорії, таких як Котор, вартість кімнати може досягати 15-20 євро. Якщо ви ніколи ще не були в цій країні, то варто розглянути такий варіант, як тури в Чорногорію 2016, щоб все було включено.

Відпочинок в Чорногорії в 2016 році

Переваги турів в Чорногорію

Вирушаючи на відпочинок в Чорногорію в 2016 році, ви зможете позбавити себе одразу кількох проблем, які у вас можуть виникнути, якщо ви вирішите вирушити своїм ходом. А саме:

  • забезпечення заселення;
  • немає потреби дізнаватися ціни;
  • харчування;
  • екскурсії;
  • відсутність проблем з відправленням назад.

В залежності від обраного туру ви отримаєте цілий пакет послуг і не доведеться переживати, що по прибуттю в зовсім незнайому країну виникнуть труднощі з документами, так і ви заздалегідь будете знати, що вас чекає по прибуттю і все це лише додасть впевненості, можна сміливо пакувати речі. Навіть погода у січні 2016 року в Чорногорії буває досить м’якою, адже ця країна має помірно-континентальний клімат, а в цілому погоду взимку тут можна порівняти з погодою в Криму або Краснодарських курортах. Тому купити тур на новий 2016 рік в Чорногорії буде відмінним рішенням. На півночі країни місцями за 5 місяців може лежати сніг. Середня температура в січні тут +5 градусів.

Відпочинок в Чорногорії в 2016 році

Про Чорногорії

Чорногорія – це країна в південно-східній частині Європи, розташована на балканському півострові. Вона користується популярністю у туристів, з-за свого незвичайного клімату і визначних пам’яток, деякі з яких нараховують не одну тисячу років. Береги омиваються Адріатичним морем, а з іншого боку країна оточена численними горами, покритими екзотичними видами дерев. Також ви зустрінете багато красивих заток з прозорої бірюзової водою і островів. Уздовж берега знаходяться красиві споруди. Споруди створені сучасними архітекторами, так і майстрами минулих століть. Погляду відкриються старовинні каплиці, морські форти, мости, церкви.

Відпочинок в Чорногорії в 2016 році

Природні та культурні пам’ятки тут напрочуд добре поєднуються. Якщо ви хочете зустріти новий рік 2016 у Чорногорії, то це буде просто чарівна поїздка. Не дивлячись на розташування країни, тут є все, що зробить ваше свято незабутнім. Ось в місті Колашине є 15 км гірськолижних шляхів, так що любителі активного відпочинку залишаться задоволеними.

Чорногорія – це ще й країна з теплим морем, красивою природою і багатою історією, якщо ви поїдете сюди хоч раз, ви вже не зможете її забути!

Читайте також:

» Новорічні рецепти на 2016 рік

» Ідеї для Нового року 2016 своїми руками

» Що дарувати в рік Мавпи 2016