Відпочинок в Болгарії восени 2016

Відпочинок в Болгарії восени 2016

Якщо ви хочете порадіти осені і оксамитового сезону, то можна сміливо їхати в Болгарію. У першій половині місяця вересня можна застати ще тепле літо. У Варні і Албені температура вдень може бути 24 градуси. При такій температурі можна не лише засмагати, але ще й купатися.

У південній частині в Бургасі повітря дорівнює 24 градуси, а вода – 22. після літа варто все-таки взяти з собою трохи теплого одягу. Адже осінні вечори можуть бути прохолодними. У вересні трохи опадів, а дощових днів майже немає. Для культурних заходів погода теж сприятлива. У вересні можна застати міжнародний кінофестиваль “Золота роза” і свято під назвою Аполлонио.

А ось до пляжного сезону середина осені в Болгарії зовсім не має. Дощів стає вагу більше. Сонце трохи більше може бути на території Софії. Температура повітря теж помітно змінюється, вона опускається до 13. нижче всього температура в Балчику, золотих пісках і Варні – 9 градусів вночі. В гірських районах може навіть впасти сніг.

У жовтні в цій країні можна сміливо відправлятися на екскурсії, адже жаркого сонця немає, і ви спокійно зможете гуляти по вулицях. Варто покуштувати національну кухню і смачні страви. Туристів в цей час року дуже мало, адже оксамитовий сезон давно спав. У жовтні особливо гарні Бальнеологічні курорти, Сапарева лазня і Санданскі.

Візьміть на прокат автомобіль і їдьте в Мельник, місцевий центр виноробства. У жовтні також є свято винограду і вина. Можна спробувати піднятися на Шипкинский перевал. Тільки до нього необхідно подолати 900 сходинок.

У листопаді туристів практично немає. Воно й зрозуміло, адже починається вітер і холод. Необхідно вже брати з собою теплі куртки і шапки. Листопад в Болгарії можна назвати справжньою зимою. Екскурсії в цьому місяці не дуже комфортні, адже йдуть дощі, і дме сильний вітер. Але зате можна помилуватися старими монастирями і відправитися в автобусний тур.

Осою популярністю в Болгарії в цей час користуються Бочковський монастир, монастир Аладаж і Рильський. Лижні курорти в цьому місяці ще не прийняли естафету від пляжних. Вночі температура може опускатися до мінус шести. Зима близько. Так що доведеться знімати будиночки з камінами або опаленням. І це теж свого роду романтика.