Відпочинок в Болгарії влітку 2016 року: ціни

Якщо ви шукаєте місце для відпочинку в 2016 році, де ціни залишалися б помірними навіть на програму «Все включено», а сервіс не поступався європейському, то сміливо плануйте свій відпочинок в Болгарії.

При згадці Болгарії не у багатьох людей виникає асоціація з успішним курортом, але її популярність як туристичного напрямку в останні роки стрімко зростає. У цій країні кожен зможе знайти відпочинок на свій смак, адже на відносно невеликій території тут розташувалися і мальовнича морське узбережжя, і високі гірські хребти.

Важливо, що Болгарія – одна з найдешевших країн для відпочинку. У 2015 році британська газета The Daily Mail навіть розмістила курорти країни на першому місці в списку найдорожчих курортів Європи. Ціни на продуктовий кошик в Болгарії також істотно нижче, ніж на інших знаменитих курортах, включаючи Іспанію, Італію, Грецію.

Російські туроператори в 2016 році пропонують найрізноманітніші тури в Болгарію.

Відпочинок в Болгарії влітку 2016 року: ціни

Гірськолижні курорти Болгарії

Якщо ви віддаєте перевагу активний відпочинок і хочете провести кілька днів зими 2016 року в турі на гірськолижному курорті, Болгарії є чим вас здивувати. На території країни розташовано декілька виключно мальовничих гірських масивів, таких як Пірін, Ріла-Планина, Родопи, Вітоша. Вони обладнані за найвищими світовими стандартами і пропонують відвідувачам відпочинок за досить помірними цінами. Наприклад, серед пропозицій російських турфірм можна знайти тури на 7-9 ночей в готелі з системою харчування «напівпансіон» за ціною від 24 тисяч рублів за одну людину.

Відпочинок на узбережжі Чорного моря

Якщо ви плануєте вирушити на відпочинок влітку 2016 року, Болгарія надасть вам широкий вибір пропозицій, щоб незабутньо провести час на мальовничому березі Чорного моря. Середня температура літніх місяців на узбережжі Болгарії – +26° С, середня температура води – +23° С. Кількість опадів на узбережжі невелика, тому більшу частину часу там стоїть ясна і тепла погода. Найбільш популярні морські курорти – Албена, Золоті Піски, Сонячний берег, Рів’єра та ін. Самі низькі ціни на тури в Болгарію на літо 2016 року – близько 18 тисяч рублів на 6 ночей за одну людину.

Відпочинок в Болгарії влітку 2016 року: ціни

Культурні пам’ятки

Любителі культурних та історичних пам’яток теж знайдуть для себе в Болгарії багато цікавого. Країна має насичену історію, і це повною мірою відбилося на культурну спадщину болгарського народу і архітектурі міст. Якщо вас цікавить стародавня історія, вам, безсумнівно, буде цікаво відвідати такі міста, як Пловдів, де збереглися пам’ятки античної архітектури, в т. ч. античний театр і Казанлик, недалеко від якого знаходиться фракійська гробниця, занесена ЮНЕСКО до числа пам’яток світового культурного значення. Любителів середньовічної та пізнішої історії та архітектури зацікавлять такі міста, як Софія, Велико-Тирново, фортеці Баба Виду і Асенова.

Якщо вам цікаві пам’ятки релігії, в Болгарії можна знайти безліч стародавніх храмів і церков. Більшість населення країни дотримується православної віри. Серед найвідоміших пам’яток – Рильський монастир, занесений до переліку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, Храм-пам’ятник Олександра Невського в Софії, Успенський собор у Варні і багато інших. Всі ці храми вражають багатством і оригінальністю архітектурних рішень.

Відпочинок в Болгарії влітку 2016 року: ціни

На закінчення варто зазначити, що Болгарія має одну з найбільш розвинених і зручних транспортних систем в Європі. Розуміючи, наскільки важливо для країни з великим припливом туристів гарне транспортне сполучення, уряд доклав чималих зусиль для розвитку транспортної галузі. Результат не змусив себе чекати – сьогодні подорожувати по Болгарії дешево і приємно, не кажучи вже про те, що відсутність необхідності підлаштовуватися під незручне для туристів транспортний розклад економить багато часу.

Читайте також:

  • Безвізові країни для росіян 2016: список
  • Компенсація за відпочинок на російських курортах в 2016 році
  • Піцунда 2016: пансіонати, санаторії, ціни