Відпочинок в Білорусії на Новий рік 2016 ціни

Все більше людей воліють святкувати новий рік не в жарких країнах, а там, де падає сніг. І їх можна зрозуміти. Новий рік це в першу чергу ошатна ялинка, пухнастий сніг сніжинки і сама атмосфера. Так що такого в Єгипті або Туреччині точно не зустрінеш. Білорусь пропонує відпочити у себе на батьківщині за найдемократичнішими цінами. Адже вони розуміють, що чим менше ціни – тим більше туристів. Все залежить від того, де ви хочете зупинитися і чим займатися.

Наприклад, ялинка на площі, концерти з зірками, конкурс або призи – все це безкоштовно. Адже тут так само виселятися дітлахи. Їм дуже важливо саме в це свято, отримати як можна більше заряду бадьорості та енергії.

Для того щоб покататися на конях, де ви можете в першу чергу вибрати для себе будь-яку тварину і переглянути разом з інструктором ліси і красиві місця, необхідно заплатити. Ціни кожен кінолог призначає свої, але вони не будуть казково високими.

Що стосується ресторанів і кафе, то тут діапазон цін може починатися від 30 тис. рублів і закачуватися 500 тис. рублями. За такі гроші вам від душі піднесуть величезні порції м’яса або риби з гарніром, салати, закуски і смачний чай або каву. Серед найпопулярніших кафе можна назвати клуб караоке – Маска, кафе Тадж, японська і мексиканська кухня в кафе Мон-кафе і багато іншого.

Так само є антикафе. Вже тут є, де розвернутися. Міцна кава, домашню випічку і трав’яні чаї вам приносять безкоштовно, платити потрібно тільки за проведений час. Тут гості і жителі зазвичай сидять і грають в настільні ігри – шахи, карти, доміно або Монополію.

Також читають книги або журнали, грають у комп’ютерні ігри або просто насолоджуються невимушеною бесідою. Хвилина такого задоволення коштує 300 рублів. За шість годин треба заплатити 18 тис. рублів. Як бачите, все дуже дешево. Головне це вчасно прийти і зайняти місця. Адже антикафе дуже популярно серед молоді.

А ось зняти квартиру в Мінську не проблема. Звичайно ж, на свята ціни трохи підвищують. Наприклад, знайти однокімнатну можна і за 1 200 000. якщо треба двокімнатна або трьох, той тут ціна за добу зростає від 1 450 000 і вище. Все залежить від ремонту.

Також в Інтернеті зараз стало дуже можна купувати тури. По-перше, вони дешевші, а по-друге, не треба боятися, що ви приїдете і не встигнете зайняти місце. За вас все зроблять спеціальні люди. Варто їм лише зателефонувати і сказати те, що ви плануєте робити. Можливо, працівники навіть підкажуть найбільш вигідні варіанти.