Відпочинок в Батумі 2016 ціни

Відпочинок в Батумі 2016 ціни

Перлина Грузії, мальовниче місто Батумі приваблює щорічно туристів зі всього світу. Закордонні курорти досить таки залежні від коливань валюти на міжнародному ринку, тому для багатьох людей з нестабільністю долара такий бажаний відпустку обмежується. Батумі якраз є тим самим варіантом, коли можна чудово відпочити, заплативши при цьому прийнятні суми.

Для Батумі питання житла вирішується в лічені хвилини. Розвинена інфраструктура пропонує кожному туристу на вибір найрізноманітніші типи тимчасового житла, від економ класу до елітних номерів світових готелів. Кімнати з усіма зручностями в приватному секторі біля самого моря обійдуться відвідувачам від 30 до 100 доларів. Для любителів робити свій відпочинок максимально корисним і економним, можна підібрати такі кімнати, в яких послуги розміщення будуть значно скорочені і призначені в основному для сну.

Для сім’ї з дітьми рекомендується підібрати готельні номери в гостьових приватних будинках, де будуть присутні всі послуги, які роблять відпочинок повноцінним. За таку кімнату в середньому доведеться віддати від 100 до 200 доларів за добу.

Варто вказати кілька факторів, орієнтуючись на які можна відпочити в Батумі по максимуму, при цьому з вигодою для сімейного бюджету:

  • приватний сектор а також номери, розташовані в безпосередній близькості до моря будуть коштувати досить дорого, бажаючи заощадити можна зняти кімнату або номер в центрі міста або на його околицях;
  • систему «ол інклюзів» в Батумі не вітають, тому варто заздалегідь подбати про харчування для всіх членів сім’ї, враховуючи той факт, що смакові переваги цієї країни досить різняться зі звичними;
  • якщо відпочивати в Батумі в червні і вересні, можна зекономити до 45% сімейного бюджету, оскільки в ці місяці в місті найменший приріст туристів;
  • курортний пік (липень-серпень) характеризується збільшенням вартості не тільки житла, але і інших послуг, включаючи харчування і розваги;
  • розплачуватися за житло найкраще в національній валюті Батумі – ларі, обміняти яку рекомендується в аеропорту в офіційних обмінниках. При цьому значно знижується ризик обманів, а також невигідних обмінів.

Безкоштовні пляжі – це гордість Батумі, що дозволяє раціонально використовувати грошовий запас, витрачаючи його на приємні пам’ятні сувеніри з сонячної Грузії.

Тижневу відпустку, проведений в Грузії, буде незабутнім, оскільки тут є що подивитися, а також насолодитися ласкавим сонцем і теплим морем.