Відпочинок у Лазаревському в 2016 році

На сьогоднішній день росіяни йдуть від шаблонних уявлень про хороший відпочинок, який раніше в обов’язковому порядку асоціювався з відвідуванням зарубіжних країн і популярних курортів. Та й економічна обстановка у всьому світі робить такий вид відпочинку доступною далеко не кожній людині. На тлі цієї ситуації туристичні фірми пропонують вітчизняні аналоги. Останні багато в чому навіть перевершують курортні зони інших країн світу. Яскравим прикладом можна назвати північний курорт Сочі – Лазаревське.

Унікальність розташування і природи селища Лазаревське в Сочі

Він відрізняється тим, що має унікальні кліматичні умови, яких немає більше ніде на планеті Земля. Туристи, які звикли відпочивати по повній програмі, зрадіють того факту, що пропозицій для відпочинку в 2016 році за типом «Все включено» в цьому місці вистачить на всіх бажаючих.

Лазаревське є мікрорайоном Сочі, розташованим в приватному секторі. Це затишне, тихе та спокійне місце, з одного боку омывающееся водами Чорного моря, а з іншого боку огороджене мальовничими скелястими відрогами. Завдяки цьому відпочинок у Лазаревському в 2016 році зможуть оцінити не тільки люди, які віддають перевагу комфорт і тишу, але і великі любителі незвичайних пейзажів.

Курорт входить в число самих теплих, адже 280 днів в році тут сонячна погода. Сприятливий клімат створив ідеальні умови для вирощування в даній місцевості рідкісних видів вічнозелених рослин.

Відпочинок у Лазаревському в 2016 році

Лазаревське – це місце для відпочинку і поліпшення здоров’я

Поселитися для відпочинку можна як в звичайному готелі, так і в затишних, домашніх гостьових будинках, які пропонують повний спектр послуг для задоволення потреб відпочиваючих. Середня вартість розміщення на одну людину варіюється в межах 1500-5000 рублів.

До плюсів відноситься і оздоровлення власного організму за рахунок професійної медичної допомоги і навколишнього середовища в цілому. З цією метою туристу краще вибирати тур з прикріпленням до певного санаторію або пансіонату. У ньому він пройде повноцінне обстеження вітчизняними лікарями екстра-класу. Як наслідок, призначається правильне лікування на додаток до дивовижного клімату, що в сукупності призводить до оздоровлення організму. Цьому сприяє високий професіоналізм людей, що пропонують такі послуги, і сам цілюще гірське і морське повітря, показаний при:

  • розладах неврологічного характеру різного ступеня вираженості (включаючи вроджені дисфункції роботи нервової системи у дітей раннього віку);
  • збої в роботі системи кровообігу;
  • бронхіальній астмі та інших патологічних процесах в дихальній системі людини.

В пансіонати і санаторії пропонуються сімейні путівки, розраховані на трьох і більше осіб. Середня вартість, залежно від додатково призначеного лікування після проведення обстеження, варіюється в межах 15000-35000 рублів за 5 днів перебування.

Відпочинок у Лазаревському в 2016 році

Чим Лазаревське виділяється на тлі інших місць відпочинку

Відпочинок у Лазаревському крім прийнятних цін і дивовижної природи примітний також тим, що селище має власну історію, вивчення якої дозволяє людині не тільки відпочити фізично і морально, але і підняти рівень освіченості, розширити кругозір, зануритися у далекий стародавній світ, дізнатися більше про минуле власної батьківщини. Історичні цінності у вигляді стародавніх артефактів (їх передбачуваний вік перевищує 4 тисячі років), знайдені на території селища та прилеглої території, доступні для огляду всім бажаючим.

Любителі активного відпочинку зможуть повністю виконати всі свої мрії та бажання в цьому курортному селищі Сочі. Тут пропонуються як найпопулярніші (дайвінг, серфінг тощо), так і досить екстремальні розваги:

  • повітряна прогулянка, пропонує помилуватися красою Чорного моря з висоти пташиного польоту;
  • політ над місцевістю на повітряній кулі;
  • вивчення флори і фауни навколишньої території в процесі походу;
  • навчання базовим навичкам альпінізму і багато іншого.

І сім’я, і молода пара, і окремі відпочиваючі – кожен здатний вибрати для себе варіант туру в Лазаревське і задовольнити потребу у відпочинку.

Читайте також:

  • Відпочинок на Азовському морі в Росії влітку 2016 року
  • Піцунда 2016: пансіонати, санаторії, ціни
  • Безвізові країни для росіян 2016: список