Відпочинок у Криму 2016 Ціни у самого моря, приватний сектор

Відпочинок у Криму 2016 Ціни у самого моря, приватний сектор

Півострів Крим завжди був курортом номер 1. Як для українців, так і для росіян. Ось і 2016 рік, напевно, не стане винятком. Ви бажаєте влаштувати сімейний відпочинок в Криму? Ціни у самого моря у приватному секторі явно влаштують навіть самий маленький бюджет.

Існує кілька ідей, як влаштувати собі якісний відпочинок і заощадити трохи грошей на розваги. Це стосується найму житла. Ви можете вибрати більш дорогий варіант – проживання у готелях, пансіонатах. А можете знайти собі містечко в приватному секторі, далеко від автомобільних запилених доріг та галасливих туристів.

Отже, варіант перший – купити путівку в кримський приватний пансіонат. Є різні варіанти пансіонатів – просто готельного типу, лікувальні, профілакторії, де люди лікуються від певних видів захворювань і одночасно відпочивають. Кримські готелі можуть запропонувати вам проживання від 30 до 50 доларів за добу. Пансіонат в середньому обійдеться вам до 230 доларів за 7 днів. Але там будуть всі сучасний побутові прилади, телебачення і навіть інтернет.

Варіант другий — зняти однокімнатну квартиру недалеко від моря або кімнату в квартирі. Квартира з новими меблями в хорошому стані, телевізором і доступом в Інтернет буде коштувати до 60 доларів за 7 днів проживання. Це лише за одне місце. Якщо ви захочете ще і харчування, за типом домашньої готелі, то додайте до тієї суми ще 30 доларів.

Найкращий варіант при такому розкладі, це оренда кімнати в якомусь близькому курортному місті, а краще селищі, так буде ще економніше. Це вийде до 100 доларів на тиждень. Але тут ви будете готувати самостійно, коли захочете.

Самий економічний варіант – це, звичайно, «будиночок в приватному секторі у бабусі». Тут ви обійдетеся буквально 10 доларами. Тут ви зможете зняти кімнатку в невеликому флігелі або ж поставити свій намет просто на подвір’ї у господині – це і того дешевше.

Чим ближче буде до вас курортне місто і центр з усіма його розвагами. Принадами, тим дорожче буде ціна на житло. Відповідно, чим ближче буде розташовуватися морський берег, тим також – ціна буде підніматися. Якщо ви їдете на відпочинок зі своїми дітьми, то, звичайно, варто вибрати житло ближче до моря, тому що діти не люблять виснажливу ходьбу по пекучому сонцю, і їм швидше потрібно буде до моря, до розваг. Не підійде цей варіант і для сімей з зовсім маленькими дітьми.

Для галасливій компанії друзів самим ідеальним варіантом відпочинку буде звичайна намет у дворі якого-небудь приватного будинку або окремо знятого котеджу. Для любителів комфорту – приватні готелі і будинки відпочинку сімейного типу цілком влаштують всі побажання гостей.