Відпочинок на Ямайці 2016

Відпочинок на Ямайці 2016

Ще до недавнього часу така бажана, але така далека Ямайка була недоступна, в силу своєї віддаленості і заглибленості в Карибський басейн. Зараз же все змінилося, і всього за якихось 20000 доларів можна побачити неймовірної краси пляжі, насолодитися білосніжними м’якими піщаними пляжами, і споглядати чудові морські заходи сонця.

Варто відзначити, що досить тривалий переліт (близько 13-15 годин) компенсується доброзичливістю персоналу будь-якого готелю, а також неймовірної краси краєвидами унікальної природи.

Ямайка пропонує туристам занурення в Карибському море з аквалангом, підводне полювання, катання на яхтах, а для романтичних пар – усамітнення на найвіддаленіших пляжних територіях.

Надзвичайно смачна, пряна їжа, не залишить байдужим навіть найвибагливіших гурманів.

Екскурсійна програма, пропонована туристам, досить насичена. Це і поїздки на водоспад, з можливістю купання в кристально чистій воді, і підйом на вершину острова, і занурення в його коралові рифи.

Любителям альтернативної музики та реггі доведеться по душі щорічні фестивалі під відкритим небом. Тут вважається, що реггі виник саме на Ямайці, отримавши своє широке поширення по всьому світу.

Подивитися, як живе місцеве населення, чим займається і як заробляє на життя, також можна. Гостинність і товариськість кожного остров’янин вражає. Місцеві завжди йдуть на контакт і раді поділитися своїми секретами життя, які зберігаються на острові не одне покоління.

Для тих, кому пляжі і пасивний відпочинок швидко набридає, можна урізноманітнити його, привносячи частку екстриму, отримати який реально, якщо заглянути в місцеві печери. Легенди, зберігають ці місця, розповідають про засновника цього острова. Ці і багато інші таємниці можна дізнатися, відвідавши захоплюючі екскурсії по острову.

Насправді Ямайка найбільше підходить для пасивного пляжного відпочинку. Романтичні пляжі, заходи і світанки, пляжні вечірки – все тут говорить про любов. Для тих, кому потрібні яскраві враження, цей острів може здатися нудним і одноманітним. Тому перед тим, як вирушити підкорювати Карибський басейн, варто задати питання самому собі про те, що ви бажаєте отримати в результаті подорожі.

Відпочинок на Ямайці 2016 доступний російському туристу круглий рік. Тому можна насолоджуватися його красою в незалежності від календарного відпустки.