Відпочинок на Сицилії відгуки 2016

Відпочинок на Сицилії відгуки 2016

Найбільший середземноморський острів Сицилія, по праву вважається «колискою цивілізації». Величезна кількість пам’яток культури та історії, а також чудових комфортабельних готелів, порадують навіть найвибагливіших туристів.

Неймовірно чисте середземне море, дозволяє ніжитися в своїх теплих водах практично півроку. Розташовуючись неподалік від Італії, острів дозволяє своїм відвідувачам доторкнутися до великої італійської культури, підкріпленої пам’ятками архітектури, живопису і мистецтва.

Відпочинок на Сицилії складно назвати економним. Тут практично немає коштів короткочасного проживання з низьким рівнем комфорту. Острів настільки піклується про зручності для туристів, що практично все його населення зайнято в сфері туризму та обслуговування.

Що можна подивитися в Сицилії? Острів настільки багатий своїми визначними пам’ятками, що іноді навіть у відпочиваючих не вистачає часу, повноцінно все розглянути і відпочити.

Вулкан Етна – знаменита гора, іменована Олімпом. Саме тут за віруваннями стародавніх людей мешкали боги, циклопи, і інші могутні істоти, яких боялися і яким підносили дари. Родючість цих земель вражає. Вулканічні попіл, удобрюючи грунт, дає можливість широко виростати виноградникам, даючи елітні сорти вин.

Таорміна – давньогрецький зруйноване місто-порт, в якому й донині проживає корінне населення, просто дивує своєю самобутністю і культурними традиціями, доторкнутися до яких можна в будь-який час року.

Долина храмів – найбільш цікаве і захоплююче архітектурне скупчення зруйнованих храмів, де в давнину приносили пожертви богам. На сьогоднішній день збереглися руїни храмів Зевса, Юнони, Геркулеса, Полонію. Розкопки, що ведуться на цих територіях, донині радують археологів унікальними знахідками. Побродити по руїнах, а також уявити, як люди жили тисячі років тому – відмінна альтернатива пляжного неробства.

Пляжний відпочинок – неймовірно чисте море, прекрасні пляжі і ласкаве сонце, допоможуть розслабитися і відволіктися від всіх життєвих проблем, поринаючи у світ справжнього релаксу.

Відпочинок на Сицилії, відгуки про який явно характеризують всі його достоїнства, дозволяють вирушати в подорож без зайвих роздумів.

«Відпочинок на Сицилії дуже сподобався, особливо дітям. Привітний персонал, а також безліч екскурсій просто вразило. Хочеться відпочивати тут постійно».

«Чудові пляжі, тепле море, комфортабельні номери – що ще потрібно людині для щастя?»