Відпочинок на сейшельських островах 2016 ціни, відпочинок на сейшелах

Відпочинок на сейшельських островах 2016 ціни, відпочинок на сейшелах

Всі ми любимо відпочинок, зимовий – літній, зовсім не важливо. Коли ми плануємо чергову поїздку, хочеться вибрати щось таке, що не забудеться ніколи. Це повинно бути незабутня подорож, де можна побачити багато нового, спробувати щось цікаве і особливе. І якщо ви любите відпочинок біля моря або океану – відпочинок на Сейшелах підійде як не можна краще.

Сейшельські острови – це архіпелаг, до складу якого входить 115 островів різних розмірів. Розташовані ці острови в Індійському океані, його західній частині. Більшість відпочиваючих і туристів називають такий відпочинок «відпочинком в Раю» і не даремно. Адже подорожуючи в це місце, потрапляєш дійсно в інший світ, з його мальовничою природою, чистими пісочними пляжами, прекрасними пейзажами і тваринним світом. Там дуже красива природа, і сам відпочинок буде незабутнім.

Багато хто може подумати, що відпочинок на островах доступний далеко не всім. Звичайно, це почасти правда. Якщо вибирати дорогі готелі і все по вищому розряду, тоді це влетить у копієчку. Але для багатьох сенс відпочинку не в тому, щоб жити в президентському номері готелю і харчуватися виключно делікатесами, а в тому, щоб сповна насолодитися культурою, сонцем, океаном, піском і іншими дрібницями, які в сукупності і залишають враження від відпочинку. В даному випадку це буде свого роду економія, тому, можна сміливо стверджувати, що такий відпочинок може бути доступним.

Зрозуміло, варто відзначити, що вартість таких турів буде коливатися в залежності від сезону. У самий розпал сезону, вона буде вище, а от в інші місяці, несезонні, нижче. Але так було завжди.

Отже, існують різні програми турів для відпочинку на морі, для полювання і риболовлі, весільні тури, об’єднані, що включають в себе екскурсію та інші.

Якщо ви плануєте подорожувати удвох, то в середньому вартість туру на двох буде становити від 80 тисяч рублів. Як правило, готелі побудовані в дуже красивих садах, умови життя дуже хороші. Всі вони різні по дизайну і розміщення. Деякі знаходяться ближче до центру, а деякі, навпаки, в більш спокійному місці.

Якщо ви хочете подорожувати всією родиною, з дітьми, то такий відпочинок обійдеться в середньому з розрахунку по 40-50 тисяч рублів на кожного члена сім’ї. Приміром, сім’я, що складається з двох дорослих і двох дітей, зможе придбати тур на Сейшели в 2016-му році за суму від 165 тисяч рублів.