Відпочинок на Рузському водосховище 2016

Відпочинок на Рузському водосховище 2016

Свою назву водосховище отримало тому, як стоїть на однойменній річці Руза. У середині шістдесятих років ця річка була преграждена греблею, яка утворила водосховище. В результаті ми маємо те, що є, а саме 33 кілометрове водосховище, ширина якого становить приблизно 4 кілометри.

Головне призначення даного водосховища, це постачання водою Москви. Але, все ж раніше ніхто не міг і підозрювати про те, що це буде ще прекрасним місцем для відпочинку, і сьогодні тисячі відвідувачів щорічно приїжджають сюди, щоб відпочити, половити рибу, приємно провести час, це одне з найкращих місць, де відпочивають москвичі. Головною перевагою цього водосховища, це м’який пісок, приємне дно і тепла влітку вода.

Якщо ви рибак, база відпочинку для рибалок найважливіше для вас місце. Тут збираються рибалки не тільки області, але і приїжджають з далека. Відмінна атмосфера, приємна компанія, і всі в одному з двох місць на водосховищі. Перша база для рибалок розташована близько платини, в селі Палашкино.

А друга розташована у верхів’я, в селі Осташево. Якщо вам цікаво скомбінувати відпочинок з риболовлею, і провести час в компанії друзів, то вам прямий шлях в санаторій «Русь» або база відпочинку «Лужки». Справа в тому, що так просто ловити рибу не вийде, потрібна путівка, дозвіл, і ці будинки відпочинку розташовані саме там, де можна це дозвіл добути. Але, якщо головним для вас залишається відпочинок сім’єю або друзями, і зовсім не важлива рибалка, то в такому випадку вам підійде будь-тур база, на якій є будиночки, номери, все, що завгодно.

Ціни та умови природно різні, і на ціни перш за все грає роль Москви, території та умов життя. В цілому, можна відпочити в звичайному будиночку, де мінімум умов, немає навіть телевізора, але зате є ліс, є чисте повітря, є чистий ліжко, і не більше того. З необхідних умов є ще пічка, де приготувати їжу. Але, якщо вам потрібен комфорт, тобто бази відпочинку, які дають всі необхідні умови для життя.

Один недолік, по п’ятницях і аж до неділі не завжди вдається знайти найкраще місце для відпочинку, особливо, коли їдеш на водосховищі зі своїми наметами, і своєю кухнею. Так, що в 2016 році, це найприємніше місце для відпочинку, як втім і всі роки.