Відпочинок на Новий рік 2016 в Нижегородської області

Відпочинок на Новий рік 2016 в Нижегородської області

Всім давно знайомі давні традиції перед Новим роком – різка салатів, спроби вигадати культурну програму для друзів, та ще й на підйом серед них може виявитися хтось важкий, на ранок гори брудного посуду і так далі. Так що багато людей просто-напросто від цього швидко втомлюються і їм вже не хочеться ніякого свята.Але ж традиції завжди можна поміняти.

Так що 31 грудня можна відсвяткувати поза домом, а наприклад, поїхати на свіже повітря, покататися на лижах або ж поїсти в ресторанах. А потім ще замовити сніданок на ранок 1 січня прямо в ліжко. І все це час треба гуляти, веселитися і пустувати.

Веселощі виходить кращим тоді, коли відбувається на свіжому повітрі. Так що в 100 км від міста є багато баз відпочинку у нижегородській області, про яких ви навіть не підозрювали. Придбати путівку можна не тільки на два або три дні, але і на весь місяць чи тиждень.

Якщо хтось з вас думає, що це обійдеться в круглу суму, то ви глибоко помиляєтеся. Адже порахуйте, у скільки вам обійдеться банкет будинку, подарунки, салют і так далі. Цифри виявляться далеко не найкращими. Тим більше на курорті ви зможете продемонструвати всім своє нове плаття, завести нові знайомства або навіть роман.

Ну і на кінець покататися на сноуборді, лижах або просто подивитися на широкі простори нижегородської області. Так що якщо ви остаточно вирішили поїхати туди, вам доведеться заздалегідь подумати про квитки. Адже їх розкуповують з швидкою швидкістю задовго до самих свят.

Серед усіх баз відпочинку хочеться відзначити пансіонат ИЛЬДОРФ. В цьому унікальному місці, яке багате природою, з’єднується басейн річки Клязьма і лісове озеро Пурхма. Архітектор, який придумував стиль для цього пансіонату, вдалося поєднати пічні труби, бруковані доріжки і фахверкові будиночки. Німецька якість та сучасний дизайн порадують будь-якого гостя.

Тут ви знайдете спокій, затишок і гармонію. База відпочинку «Супутник» також запрошує всіх своїх гостей приєднатися до домашнього затишку, чудової зимової природи і кришталево чистому повітрю. Ви будете жити в новому будиночку, де є всі зручності, дивитися на чудовий ліс з вікна і ліпити сніговиків прямо біля ганку. Де ще можна випробувати таке щастя?

Найважливіше, що лісове повітря і сосни підуть на здоров’я і дорослим і дітям. Адже в цей момент ваш організм ніби очищається і радіє кожному промінцю сонця, зеленого деревця і просто гарного відпочинку.