Відпочинок на Мальдівах 2016

Відпочинок на Мальдівах 2016

Багато хто з нас чули про те, яким неймовірним виходить відпочинок на Мальдівах. Але, мало хто з нас зміг всю цю красу відчути на власній шкурі. Так, відпочинок на Мальдівах, це рай де можна забути про свої труднощі й печалі, де можна відключитися від усього, що турбує і позбавляє спокою.

Це час, який по праву можна вважати щасливим. І все тому, що Мальдівські острови вважаються земним раєм. А що ми знаємо про Мальдівах? Перше, це те, що ця, воістину дивовижна республіка, розташований в Індійському океані. Мало того, що це не море, а океан з усією своєю красою, так це ще й 19 коралових островів.

Якщо подивитися на ці острови з висоти літака або як мінімум з висоти пташиного польоту, то перед нами розкриваються неймовірно складної конструкції острова, з неймовірно прекрасними пейзажами, золотим піском і відмінним видом. Це любов з першого погляду надовго залишається в серці.

Крім природної, натуральної краси перед нами відкривається і інфраструктура, яка побудована так, щоб кожному туристу було комфортно відпочивати. А це і якісні, зручні готелі, це водні мотоцикли, парашути, пінг-понг, теніс, водні лижі і список ще можна продовжувати довго.

Увечері вас чекають запальні танці, причому часто саме національні танці різних народів, це викликано тим, що на цих островах, як правило відпочивають туристи з усього світу. Але, щоб ваш відпочинок в 2016 році, пройшов на вищому рівні, є сенс виділити кілька курортів, які російській людині зроблять незабутній відпочинок, забезпечують ейфорію і блаженство. Мале, це центр, причому не географічний, а фізичний, тут столиця і зрозуміло, що саме тут сконцентрована вся інфраструктура, тут є ринки, на яких можна придбати не тільки їжу, рибу та інші морепродукти, але й насамперед сувеніри, які нагадуватимуть вам про відпочинок на Мальдівах.

І найважливіше, тут дуже хороший вибір готелів. Причому якість і рівень сервісу самий різний. Той хто може дозволити дорогий готель, будь ласка, хто не може, є варіанти подешевше, і в тому і в іншому випадку сервіс буде на висоті. Ну а якщо поїхати далі, то можна знайти менш комфортні курорти, але зате, більше природи, і приємніше відпочинок. Приміром Північний Мале Атолл, тут все як у казці, приємний пісок, ніжне сонце, і атмосфера, яка розслабляє і дарує організму неймовірне відчуття блаженства.

Тут відпочинок виходить відпочинком, після якого не доведеться знову відпочивати. Адду Атол. Ще одне місце для відпочинку. Тут так само чудово продумано все для відпочинку. Відмінні дороги, але найяскравіше місце, це рослинність, наприклад бананове поле, чагарники, шикарні, пишні пальми. Тому, якщо ти хочеш більше відпочинку і насолоди зеленої фауною, вам сюди. По суті, тут кожне місце, кожен з 19 островів унікальний, нам залишається тільки всім цим насолодитися.