Відпочинок на кубі восени 2016 ціни

Відпочинок на кубі восени 2016 ціни

Куба, знамените місце контрастів, де на чорному обличчі дитини, світяться від щастя білі зуби, де безліч різних пам’ятників, і не менш сміттєвих куп, де живуть бідні, і в той же час помпезничают багаті, де не перший погляд не все так просто і в той же час, відчувається свобода і безпека.

Так, тут багато протиріч, але всі їх загладжує дивовижна краса природи, фауни. Куди б ти не подивився, існує, щось особливе. Наприклад, у Гавані існує одна з найбільших бібліотек світу, в якій понад 2-х мільйонів книг. Називається ця бібліотека так – Національна Бібліотека імені Хосе Марті. Це неймовірне місце, де можна багато дізнатися про історію та культуру цього народу.

Безліч вулиць розмальованих графіті дещо нагадує рідні краї, де неодноразово нам доводиться стикатися з графіті. Малекон, це сама знаменита набережна на Кубі, де відпочивають усі, хто любить сонце, пісок і океан. Але, як не дивно, головним пляжем Куби є все-таки не цей пляж. До нього потрібно добиратися приблизно 140 кілометрів, і знаходиться він на півострові Ікакос.

Ось тут воістину місце для комфортного відпочинку. Але, що тут такого особливого? Якщо ви трохи знаєте історію Куби, то вам повинно бути відомо, що ще в 1992 році, його пляж був визнаний у 1992-му був визнаний ЮНЕСКО одним з найчистіших у світі. Це справжнє визнання, і воно засноване на фактах, які складно оскаржити. Тут реально прозора вода, океан переливається різними відтінками блакитного, зеленого і синього кольорів. На березі красуються неймовірно красиві пальми, пляж усипаний ніжним піском, який дозволяє ногам відпочивати.

Тут все для райської насолоди. Але, все для якісного відпочинку? Так, і це не порожні слова. Вся справа в тому, що тут безліч різних готелів, котеджів, курортів, на яких чудово організована інфраструктура, все на вищому рівні, і відпочинок у цих готелях завжди проходить відмінно.

Наскільки розумно тут відпочивати восени? Тут завжди тепло і приємно, а осінь це особливий час відпочинку, коли скрізь сиро, мокро і холодно, ти знаходишся там, де тепло, приємно і головне комфортно. Ціни на осінь 2016 року тут прийнятні. Можна за 300 євро відмінно відпочити в простому номері, а якщо потрібен комфорт, то 1000 євро і ви в раю. Якщо ж платити за повну путівку, то на 2-х осіб номер складе приблизно 150 тисяч рублів.

Ціновий діапазон як бачимо істотний і викликано це різними чинниками. І, до речі кажучи, через постійні непорозуміння з США, валюта, яка тут цінується це євро, а не долар. Тому, плануючи відпочинок в цих краях необхідно брати саме євро, тільки тоді ми зможемо обміняти їх на вигідних умовах нам в національну валюту.