Відпочинок на Криті восени 2016

Відпочинок на Криті восени 2016

Крит — чудове місце в Середземному морі. Острів, на який приїжджають не тільки відпочиваючі туристи, але і паломники з усього світу, щоб побачити місця, в яких проповідував біблійний герой апостол Павло. Саме тут він згідно Біблії зазнав деякі нещастя.

Наприклад, Павло вчасно однієї з подорожей по морю, уздовж лінії Криту потрапив у бурю, яка ледь не призвела до трагедії. Але це не все, що відбувалося в той час на Криті. Обстановка і серед населення була далеко не сприятливою. Одного разу, апостол Павло про критянах сказав так — «З критянином по-критски», що він мав на увазі? Справа в тому, що в першому столітті, коли там Павло проповідував, він зустрів людей, для яких брехня і обман були звичайною справою. Вони могли легко обдурити тебе і витрусити все, що у тебе було.

Ми з такою обережністю сьогодні ставимося до циган, хоча багато цигани це порядні люди, з крітяни було все інакше. Здавалося, там будь-який був просякнутий духом брехні. У підсумку, Павло про них сказав наступне: «Критяни — вічні брехуни, небезпечні звірі, пусті ненажери».

Але це все приблизно 2000 років тому, сьогодні ж вся ця історія залишилася історією, і Кріт сьогодні значною мірою перетворився. Тепер тут живуть люди, які переважно чесно заробляють собі на хліб. Сьогодні відпочинок на Криті одне з найпривабливіших місць для туриста.

Тут багато історії, наприклад подібної до тієї, про яку ми говорили раніше. Тут багато природи, від краси якої паморочиться голова. Тут багато порядних людей, не тих, що раніше жили тут, а тих, які готові допомогти та зрозуміти. Тут прекрасна кухня, яку хочеться повторити вдома. Так, справді це прекрасне місце для відпочинку. І в 2016 році, це буде так само особливе місце.

Вже зараз там створюється прекрасна інфраструктура для відпочинку. Вона і сьогодні не найгірша, і будь-який турист буде відчувати себе комфортно, але влада Криту готові вкладати більше для того, щоб наші туристи відпочивали і отримували задоволення.

Особливий час, до якого готуються крітяни, це зустрічати гостей з Росії восени, і особливо восени 2016 року, так що кожен з нас, хто планує подорож, отримає величезне задоволення від того, що для нас приготують. І хоча комусь може здатися дивним таке завчасне планування, в реальності ж це свідчить про те, що туристичні компанії цього острова зацікавлені в тому, щоб нас запрошувати в гості.