Відпочинок на Кайманових островах 2016 ціни

Відпочинок на Кайманових островах 2016 ціни

Карибське море не одноразово приймає гостей з Росії, і це зрозуміло, адже наш народ чудово розуміє, що відпочити можна там, де для цього є всі умови, такі як, наприклад, на Кайманових островах. Всім відомо, що цих островів три, а саме, Кайман-Шлюб, Великий Малий Кайман і Кайман. Кожен з них володіє неймовірною красою.

З точки зору географії, то ці острови утворилися в результаті руху тектонічних плит, і насправді є продовженням гірського масиву Сьєрра-Маестра, на Кубі. Так, деяка частина цього масиву тривала під водою Карибського басейну, і знову піднялася, тільки вже на території цих островів.

Відомо й те, що першовідкривачем цієї землі став відомий нам Христофор Колумб. І це було улюблене місце для полювання на черепах, його навіть назвали Лас-Тортугас, але з часом черепах зменшилася і їх стало дуже мало, тому назва змінилася, бо, як не мало сенсу. Але час минав, жителі цих островів росли числом, потихеньку ці острови стали набувати статус туристичного місця відпочинку, і вже сьогодні мільйони туристів приїжджають сюди, щоб познайомитися з історією цього краю, відпочити, і, отримавши нову силу жити далі.

Кожен з цих островів дивовижний по своєму, наприклад Великий Кайман, ясна річ найбільший острів, і тут розташовується основна інфраструктура. Але найдивніше тут те, що дика природа напрочуд гармонійно зливається з життєдіяльністю людини.

Тут зібрані рідкісні рослини, які дуже красиві, і побачити їх більше ніде не вийде. Срібні пальми, які ростуть тільки тут, на подив мають дуже міцну кору, і використовують її в будівництві. Якщо дивитися ширше, то тут є все, що може нам сподобається. Кожен з цих островів цікавий по-своєму.

Все говорить про те, що побувавши в цих краях, ближче познайомившись з культурою, кухнею і народом цього краю з’являється якась заздрість, але чому я живу не тут, але потім розумієш, що тут краще не жити, а відпочивати. Так, для відпочинку тут є все, але цікаво інше, скільки тут буде коштувати відпочинок в 2016 році? Відверто кажучи, це не дешево, але в той же час, це не буде захмарно дорого.

Поки відомо, що за попередніми даними, відпочинок на 11 ночей складе не багато не мало, а приблизно 60 000 на людину. Причому в цю суму входять сніданки і вечерю, деякі екскурсії, переліт, віза і природно проживання. Тут ви дійсно відпочинете від міської суєти.