Відпочинок на губернському водосховище 2016

Відпочинок на губернському водосховище 2016

Відпочинок, про це нам доводиться все частіше і частіше замислюватися. Це той самий час, коли можна добре провести час у колі не настирливих співробітників по роботі, яким від тебе щось потрібно, але коли навколо тебе чудова компанія, або ще краще, чудова сім’я і ви це час проводите разом, без турбот і проблем.

Ось тільки не кожен може дозволити собі поїздку в теплі краї, та й не завжди в цьому є гостра необхідність, в Росії багато місць, де відпочинок реально вважається відпочинком, де відпочиває не тільки тіло, але і душу. Одним з таких місць є рыбинское водосховище.

І навіть більше того, в цих місцях є безліч можливостей для організації відпочинку. Хтось віддає перевагу відпочинок в наметах, а комусь необхідний комфорт і він потребує будиночку на турбаза, і треба сказати в цих краях є безліч турбаз, які забезпечують якісний відпочинок. Але не дарма кажуть, готуй сани влітку, і правда, планувати відпочинок на губернському водосховище краще заздалегідь, наприклад вже на 2016 рік. Цікаво, що нас чекає в цей час на турбазах цього водосховища? Які умови? Ціни?

Ми виділимо кілька турбаз, в яких можемо провести гідно відпочинок. В цілому, імовірно, що на турбазах, які вважаються економ класом — просто будиночки, кухня, спорт майданчик, і природно пляж за розцінками 2016 року будуть становити 500 рублів з людини. Це нормально, враховуючи, що ціни на все зростають. Але, якщо дивитися на турбази у яких є деякий комфорт, то виділяються відразу декілька.

Наприклад, «Будинок рибалки», турбаза, яка знаходиться в сосновому бору, чисте повітря, приємний запах лісу, спів птахів, і все це за 850 рублів з людини. Це, звичайно ж, мінімальна ціна, є номери, які дорожче, але разом з цим і комфорту більше. А саме, телевізор, інтернет, гаряча вода, ліжко, все нове і сучасне. На базі є спортивний майданчик, настільні ігри, більярд і так далі.

А якщо є бажання порибалити, то ось вам снасті, вудки, користуйтеся. Так, тут дещо дорожче, ніж на економ-базах, але тут комфортніше. «Садиба Луидор», турбаза, яка розташована прямо на березі. Шикарні будиночки, яких всього 4. Так само є двоповерховий котедж, в якому телебачення, кухня, ванна.

У дворі мангал, і хороша зона для відпочинку. І все це за попередніми даними від 2500 рублів на добу. Ну а якщо зайняти VIP будиночок, то обійдеться це не багато не мало, а 15000 рублів. Але не з однієї людини, а з компанії. На інших турбазах, яких тут безліч, ціна коливається від 1000 до 4000 рублів, і це ми говоримо про ціну, яка починається з приставки «від». Приємно відпочинку на губернському водосховище.