Відпочинок на Чорноморському узбережжі Краснодарського краю 2016, відпочинок на Чорному морі

Відпочинок на Чорноморському узбережжі Краснодарського краю 2016, відпочинок на Чорному морі

Чорне море – одне з найбільш коханих для відпочиваючих місць проведення відпустки. Його природна чистота, а також чудові пляжі, не залишать байдужим жодного любителя пляжного відпочинку. Також свою популярність море отримало завдяки тому, що купатися в ньому і відпочивати на його берегах можна починаючи з квітня і закінчуючи жовтнем, а це цілих півроку. Півроку сонця, тепла і свіжого морського повітря.

Краснодарський край, розташований на берегах Чорного моря, радо зустрічає туристів, яких тут налічується близько 200000.

Інфраструктура краю досить розвинена, тому нудьгувати тут не доведеться. Неймовірна кількість барів, нічних дискотек, клубів, фешенебельних ресторанів, а також фестивалів, конкурсів, виставок, порадує навіть самих примхливих і вимогливих туристів.

Для тих, кому за весь рік міська життя неабияк набридла, є інший варіант: можна оселитися в невеликому селищі, де є тільки найнеобхідніші служби. Тиша і гармонія таких місць, дозволяє значно віддалитися від людей і людських проблем, наближаючись до природи і відчуваючи кожен шерех листя, кожен шелест хвилі.

Досить великий вибір засобів розміщення (готелі, пансіонати, санаторії, приватні будинки відпочинку) дозволить відпочивати тут людям з різним рівнем доходів. Тут є як економ варіанти тимчасового житла, так і більш дорогі, що включають повний спектр послуг, з можливістю включення додаткових послуг.

Краснодарський край славиться такими «тихими» курортами, як:

  • Ольгинка – курортне селище, де вартість оренди житла сама невисока;
  • Джугба – ідеальне місце для відпочинку з дітьми, зручні пляжі, аквапарки та інші розваги займуть дітей на тривалий час;
  • Лазаревське – селище, де є різні засоби розміщення, а також неймовірно красиві дикі пляжі;
  • Макопсе – саме тихе і практично безлюдне місце, яке ідеально підходить для усамітнення та відпочинку літнім людям.

Для молоді і любителів повноцінного галасливого відпочинку, рекомендується зупинятися в містах, де є все необхідне для проведення відпустки. Інтернет і телебачення, без якого складно уявити життя, будуть вірними супутниками відпочинку в місті.

Високо урбанізовані міста-курорти Краснодарського краю, це:

  • Сочі;
  • Анапа;
  • Геленджик;
  • Туапсе.

Відпочинок на Чорноморському узбережжі Краснодарського краю в 2016 може бути найрізноманітнішим, і підходить абсолютно всім.