Відпочинок на Бухтарме 2016 ціни

Відпочинок на Бухтарме 2016 ціни

Бухтарма — річка в Казахстані, де відпочинок, за деякими оцінками навіть дорожче, ніж у Туреччині. Цікаво, з чим же це пов’язано? Пов’язано це, насамперед, не з дорогими готелями, яких тут якщо і є той мінімум, не з дорогими додатковими поїздками або туристичними маршрутами, які тут присутні, але до речі в більшості випадків безкоштовними або мінімальною вартістю, але атмосферою.

Найдорожче, на що ти витрачаєш тут, це комфорт від справжнього, природного відпочинку. Туреччина, це сучасні пляжі відпочинок у готелях, де все включено. І переліт до Туреччини відбувається частіше і дешевше ніж в Казахстан, сюди, Бухтарму. Але по відчуттях Туреччина значною мірою програє будь-якому Казахському місцем для відпочинку.

Найкраще, це подорож автомобілем. Ти багато виграєш перед літаком, бо перед тобою відкривається дивовижний край сонячного Казахстану. Ти зустрічаєш людей, які готові поділитися з тобою коржем просто тому, що ти хороша людина, але по суті вони тебе не знають, але довіряють. Але навіть якщо на автомобільну подорож у тебе не так багато часу, літак у чому скорочує час шляху до місця.

Що тобі дає відпочинок на Бухтарме? Перше, перед тобою відкриваються прекрасні ландшафти, які скрашують час відпочинку. Крім того, природа дарує тобі дивовижні фрукти, які можна спробувати тільки тут. Тепер люди, з якими тобі доведеться щодня спілкуватися, і треба визнати, це чудові люди, з якими зустрітися наприклад в Москві складно. Так, у Москві є Казахи, але ми часто звикли ставитися до них як до гостей, але які вони коли вдома? Ми дізнаємося тільки перебуваючи у них в гостях. І тут є чому повчитися.

Ну і найприємніше, це природно водойми. Водосховище, яке було утворено на Іртиші ще в 1960 році з ніжним піщаним дном, тепла і кристально чиста вода, це саме те, чого ми потребуємо, жодне море не зможе зрівнятися з цим дивом. Так, тут відпочивають туристи багато, але це не означає, що для вас не знайдеться свого куточка і місця для відпочинку. Тут безліч баз відпочинку, на яких вам обов’язково знайдеться місце.

І що буде коштувати вам відпочинок в ці місця? Не враховуючи дорогу, і те, як ви будете сюди добиратися, в 2016 році один день відпочинку обійдеться вам приблизно 50 доларів. Що це за сума? А це харчування, яке треба сказати набагато приємніше і краще того, що ти отримав би в будь-якому готелі світу. Тут готується дивно смачна домашня їжа. Так само в ці 50 доларів входять поїздки по красивих місцях країни.

Ви можете піти в гори, в ліси, на знамениті озера. Ви можете погуляти старовинними містечками, побачити побут і познайомитися з місцевими жителями. Це не багато і воно того варте. І це сума на двох. Так, що якщо ви пари, і тільки що одружилися, найприємніше і незабутню весільну подорож буде тут, приїжджайте.