Відпочинок на Браславських озерах ціни 2016

Відпочинок на Браславських озерах ціни 2016

Вітебська область недалеко від латвійсько-білоруського кордону розташована найбільша в Білорусії група озер, які дозволяють чудово проводити час. І треба визнати, що тут виходить один з найбільш недорогих курортів для нашої країни. Сюди може приїхати навіть той, у кого не вистачає на поїздку в біса моря або закордону. Але по відчуттях, далеко не кожен може отримати те, що є тут, перебуваючи в Єгипті, Туреччині або Адлері.

Дика природа, дикі тварини, прекрасний чистий ліс і такий же чисте повітря, саме за цим приїжджають іноземці в ці туристичні бази для відпочинку. І справді, якщо проводити аналогію, то що ми набуваємо відпочиваючи після завантаженого роботою і емоціями року на море, де шумно, часом брудно і не спокійно? Не чого. Тут, на Браславських озерах ми реально відпочиваємо, і від відпочинку, який вважається повноцінним, отримуємо приплив сил, яких вистачить на цілий рік.

Цікаво, але не далеко від бази «Васпан» розташований цікавий і унікальний природний заказник, де мешкає безліч диких тварин, таких як лосі, косулі, лисиці, кабани, куниці, вовки і багато інших, включаючи тих, що занесені в червону книгу. Сюди можна прийти і подивитися на них в абсолютно безпечній обстановці. Справа в тому, що тут доглядають за ними, і тому у вас буде можливість з ними познайомитися ближче.

Природно тут безліч різних туристичних баз, але скільки вони коштують? І які умови вони пропонують? Наприклад, база відпочинку «Васпан» пропонує для сім’ї з трьох чоловік, мама+тато+дитина, номер приблизно за 70 доларів в добу, на людину виходить 23 долари.

Для сім’ї з 4 дорослих людей це вже приблизно 90 доларів. Але в будь-якому випадку перед вами відкриваються прекрасні умови для проживання, харчування, відпочинок на озерах, ігрова зона і так далі. Інші бази не сильно далеко відходять від «Васпана», де трохи дешевше, десь дорожче, але умови приблизно у всіх однакові.

Звичайно, ту є і дорогі готелі, але по суті в них мало чого нового, крім дорогих ліжок та великих телевізорів, але якщо в цьому і полягає суть вашого відпочинку, то будь ласка, все для вас. Оформлення через тур оператора обходиться на тиждень відпочинку сім’ї приблизно у 500 доларів на всю сім’ю. Милості просимо.