Відпочинок на бердянській косі 2016 ціни

Відпочинок на бердянській косі 2016 ціни

Якщо хтось вважає, що відпочинок на Україні сьогодні не безпечний, то багато в цьому помиляються, і вся справа в тому, що хоча і проходять певні занепокоєння на сході країни, тим ні менш в Бердянську і зокрема на косі життя триває, і відпочиваючі отримують повні спектр послуг як і раніше, і на 2016 рік ніхто не збирається зупиняти систему туризму і відпочинку. Що таке відпочинок на бердянській косі?

Це, насамперед, нескінченне велика кількість санаторіїв, таборів та баз відпочинку. Причому різний клас може тут відпочивати і отримувати задоволення. Природно, якщо ви звикли їздити на Канари, ці бази відпочинку нагадають вам, швидше за все, заміський відпочинок у вашому рідному місті. Але в реальності, тут навіть краще, ніж у тій же Туреччині.

Чому? Перше, вас тут все розуміють. Друге, вас тут чудово годують, жодна Європа не зможе нас нагодувати, так як на Україні чи в Росії. Все-таки ми братні народи. І третій момент, море, воно тепле, воно корисне, багато йоду. Саме на Азовське море рекомендують їхати з дітьми, у яких астма або різні алергії. А якщо у вас ще і проблеми з диханням, то вам тим більше в ці місця.

Щодо цінової політики, то тут, треба визнати ціна в значній мірі впали. І тепер тут відпочинок буде дешевше, ніж скрізь ще кілька років. Бо, по суті, кожній базі потрібно набирати новий список клієнтів. Війна так чи інакше збила весь нажитий роками сервіс. На які ціни може розраховувати будь-який відвідувач бердянської коси?

В цілому, якщо їхати до людей у будинку, то це 150 — 250 рублів, в залежності від місця і умов. У будинку відпочинку від 200 до 400 рублів, в залежності від сервісу. І в санаторіях, де вам запропонують ще й лікування від 500 і вище. На ваш вибір не тільки відпочинок, але і чудові атракціони, вечірні дискотеки, приємне спілкування з друзями, і гарне сонце, яке дарує тепло. Якщо у вас є страхи, женіть їх геть, тут спокійно і добре.

Якщо у вас є упередження, то відкиньте їх геть, війна йде у політиків, а не у людей, люди не хочуть воювати, а влада, і на жаль в цю війну втягнутий простий народ, який не хоче воювати. Тут все так само люблять росіян, і готові з ними дружити. Мирного неба, навіть в неспокійній країні вистачає на всіх. Тим більше, що нас по праву можна назвати братнім народом, серед яких конфлікти повинні вирішуватися світом.